Kolekcja MARC O’POLO HOME ukoi Twoje zmysły w domowym zaciszu

162
Mat. prasowe
W sezonie wiosna-lato 2018 MARC O’POLO Home wprowadza do kolekcji dziesięć zupełnie nowych projektów, które doskonale wpisują się w nadchodzące trendy. Marka prezentuje również linię Timeless Favourites z super miękką i wytworną pościelą wykonaną z wysokiej jakości materiałów i nowych akcesoriów. Do łazienki MARC O’POLO Home wprowadza nowe kolory w najwyższej jakości bawełnianych ręcznikach i szlafrokach.
W sezonie wiosna-lato 2018 marka czerpie inspiracje z natury. W dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy jesteśmy ciągle zajęci, nasze umysły szukają wyjścia z tego cyklu. Wracamy do naszych naturalnych instynktów. Uczymy się tego, jak być wdzięcznym za proste, ale piękne rzeczy. Miłość do minimalizmu i natury została przełożona na pościel stworzoną za pomocą prostych technik, kolorów i kształtów.

Przeczytaj również: Eklektyczne wnętrza Elie Saaba, galeria sztuki w domu Diane von Furstenberg. Jak mieszkają projektanci mody?

Innym źródłem inspiracji jest dżins. Denim to nie tylko tkanina, ale to, co ona reprezentuje: ekspresja wolności, indywidualność i wyjątkowość.
HyperFocal: 0

OGLĄDAJ DALEJ…