Otwiera się pierwszy sklep Urban Outfitters- wiemy gdzie i kiedy!

404
kampania Urban Outfitters / źródło: fashiongonerogue.com

Urban Outfitters w Polsce! Ulubiona sieciówka millenialsów wreszcie dostępna stacjonarnie w Elektrowni Powiśle w Warszawie.

Odmrażanie gospodarki przynosi ze sobą powiew świeżości – i duże zmiany. Na zakupy stacjonarne będziemy mogli niedługo wybrać się do Urban Outfitters. Ta kultowa już amerykańska marka modowo-lifestyle’owa była do tej pory nieobecna na rynku Europy Środkowej.

Urban Outfitters istnieje już od ponad 50 lat, a pierwszy sklep założono w Filadelfii w latach 70. Pełnił przede wszystkim funkcję miejsca spotkań dla studentów z pobliskiego Uniwersytetu. Dzisiaj marka obecna jest w wielu państwach na całym świecie i proponuje artykuły modowe, do domu oraz kosmetyki. Jednak najbardziej zagorzali zwolennicy brandu nie będą musieli już korzystać z pretekstu podróży do Londynu, Amsterdamu czy Paryża. Wystarczy spacer…. na warszawskie Powiśle.

URBAN OUTFITTERS – OD 20 MAJA W ELEKTROWNI POWIŚLE

Otwarciu sklepu Urban Outfitters będzie towarzyszyło pojawienie się nowego miejsca na mapie Warszawy. Po okresie kilkuletniej rewitalizacji Elektrownia Powiśle powraca w pełnej krasie. Cieszy nas, że inwestorzy starają się przywracać do życia zapomniane skarby warszawskiej architektury (świetnymi przykładami takiej rewitalizacji są np. praski Koneser czy Hala Koszyki). Elektrownia, mająca ponad 100-letnią historię, będzie łączyć w sobie nowoczesność i postindustrialny design.

To niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla polskiego rynku fashion i wielka satysfakcja dla nas, że Urban Outfitters – marka, na którą od wielu lat czekają polscy klienci, otworzy swój pierwszy, flagowy sklep w Europie Centralnej właśnie w Elektrowni Powiśle. Bez wątpienia charakter naszego projektu jego lokalizacja, unikatowy design, a także historia i klimat samego miejsca, idealnie pasują do charakteru marki Urban Outfitters, która słynie z ciekawych aranżacji swoich sklepów i wyjątkowej atmosfery, jaka w nich panuje. Cieszy nas również fakt, że Urban Outfitters dołączy do grona kultowych marek fashion, takich jak: Weekday, COS, Marc O’Polo Denim, Elementy Wear czy Warsaw Concept Store, których oferta z pewnością przyciągnie do Elektrowni wielu klientów – komentuje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate. (źródło: mat. prasowe)

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1210765199273380&set=a.554893144860592

Pierwszy sklep Urban Outfitters w Polsce będzie zajmował powierzchnię prawie 900 m2. Swoim nowym klientom zaoferuje nie tylko modne ubrania i akcesoria, ale i produkty kosmetyczne, elementy wyposażenia wnętrz, płyty winylowe czy książki.

Sklep zostanie otworzony 20 maja. Zakupy stacjonarne będzie można w nim robić między godziną 10:00 a 22:00 (pn-sb) oraz 10:00 a 21:00 (niedziele handlowe). Należy przy tym pamiętać o zachowaniu wszystkich wymaganych środków ostrożności (maseczki, rękawiczki, zachowanie bezpiecznego dystansu).

Oprócz UO w Elektrowni otworzy się również drugi w Polsce sklep WEEKDAY (pierwszy od listopada 2019 r. działa już w krakowskiej Galerii Kazimierz). To jedna z marek z portfolio szwedzkiej grupy H&M. Popularna sieciówka duży nacisk kładzie na promowanie – i wdrażanie – idei mody zrównoważonej.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ania Kuczyńska zamyka swój butik na Mokotowskiej