Trenerzy, którzy zmotywują Cię do działania

234
www.brandchannel.com

Sport sprawia, że w życiu codziennym możemy być silniejsi, mniej zestresowani, a nawet szczęśliwsi. Udowadnia, że jesteśmy w stanie pokonać wszystkie bariery i wygrywać ze słabościami. Przedstawiamy zestawienie trenerów, którzy wiedzą, jak motywować do ćwiczeń, dbania o siebie, a także jak budować poczucie pewności siebie.

Blogilates

www.herworld.com

Znana z niesłabnącego entuzjazmu Cassey Ho jest jedną z najbardziej wpływowych i znanych trenerek na świecie. Jej kanał na Youtube subskrybuje ponad 4 miliony osób! W 2017 roku magazyn “Time” umieścił Cassey na liście 25 najbardziej wpływowych ludzi w Internecie.

Za co kochamy Blogilates? Cassey sama o sobie mówi, że jest nie tylko trenerką Pilatesu, ale również promotorką zdrowego stylu życia i obrazu ciała. Zachęca widzów do akceptacji ciała i figury przekonując, że najważniejsza jest radość z ćwiczeń i przekraczania własnych granic. Stworzyła nagranie The “Perfect” Body ukazując, że każde ciało jest idealne na swój sposób.

Ballet Beutiful

www.racked.com

Trenuj jak balerina to przewodnie hasło Mary Helen Bowers, założycielki Ballet Beautiful. Mary Helen ukończyła prestiżową School of American Ballet, a w wieku szesnastu lat została zaproszona do grona wybitnych tancerzy New York City Ballet. Była nauczycielką baletu Natalie Portman, gdy ta przygotowywała się do roli w Czarnym Łabędziu. Ponadto wielokrotnie współpracowała z Aniołkami Victoria’s Secret.

Nie trzeba być jednak profesjonalnym tancerzem, by trenować Ballet Beutiful. Mary Helen zapewnia, że jej program treningowy przeznaczony jest dla każdego niezależnie od wieku czy predyspozycji. Pragnę, aby każdy mój klient poczuł moc gracji, siły i możliwości – przekonuje trenerka.

Boho Beautiful

www.miaminewtimes.com

Kanał Boho Beutiful prowadzi para: Juliana i Mark. Juliana jest trenerką jogi, Pilatesu i fitnessu, natomiast Mark zajmuje się stroną graficzną przedsięwzięcia. Oprócz ćwiczeń można zainspirować się nagraniami pary z podróży czy spróbować ich wegańskich przepisów. Kanał od początku istnienia zdążyło zasubskrybować prawie 800 tysięcy fanów.

Boho Beautiful promuje pozytywne nastawienie do świata, ciała, umysłu i naszej planety. Nagrania treningów odbywają się w niezwykłych sceneriach – na plaży w Kalifornii, na afrykańskim safari czy w zimnej Alasce. Juliana motywuje odbiorców do wewnętrznego spokoju i miłości do ciała, świata i natury. Głównym celem Juliany i Marka jest promocja jogi, podróży, fitnessu, diety wegańskiej, świadomego życia oraz medytacji.

Kasia Wolska

Kasia Wolska to trenerka personalna, która motywuje kobiety do ćwiczeń, dbania o siebie i budowania poczucia własnej wartości. Profile Kasi Wolskiej na Facebooku i Instagramie śledzą dziesiątki tysięcy osób.

Sport od zawsze był jej pasją. Wzięła udział m. in. w ekstremalnym biegu Runmageddon. Prowadzi Dziewczyńskie poranki, gdzie spotyka się z kobietami, by wspólnie trenować. Zainicjowała akcję #watchyourboobs, dzięki której rozpowszechniała wiedzę o profilaktyce raka piersi. Została twarzą kampanii Intimissimi #ImAStory, w której osiem różnych kobiet opowiada swoje własne, wyjątkowe historie.

The Fitness Marshall

www.marieclaire.co.za

The Fitness Marshall to kanał pozytywnie zakręconego Caleba Marshalla. Od kiedy zaczął udostępniać nagrania na YouTube w 2014 roku zyskał prawie 1,5 miliona subskrybentów. The Fitness Marshall tworzy układy taneczne do największych hitów muzycznych, przypominające alternatywne treningi cardio.

Na swojej stronie pisze: Czy tańczysz razem ze mną, czy oglądasz to dla rozrywki, dziękuję za twoje wsparcie. Entuzjazm Marshalla nie pozwala przerwać treningu nawet, gdy mięśnie odmawiają posłuszeństwa, a uśmiech podczas ćwiczeń nie znika z twarzy mimo zmęczenia. Liczba trenujących z Marshallem ciągle rośnie. Gdy Meghan Trainor udostępniła jego trening do Me Too nagranie obejrzało milion fanów w jedną noc.