Teresa Kopias. Projektantka na mniejsze i większe okazje

Studio Mody TERESA KOPIAS to marka założona w 1991 r. i zbudowana na nazwisku właścicielki i projektantki Teresy Kopias, której specjalnością były i są do dziś kreacje na mniejsze i większe wyjścia – od sukienek koktajlowych po suknie na wielki bal.

“Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że mogę pracować w branży mody. To, jak wygląda marka TK jest wypadkową tego, że rozwijałam ją i siebie konsekwentnie przez wiele lat.” – mówi projektantka

Teresa Kopias realizuje ponadto projekty indywidualne na zamówienie kobiet pragnących niepowtarzalnych kreacji. Dzięki umiejętnie przemyślanej i konsekwentnie realizowanej strategii, firma zdobyła znaczącą pozycję na rynku ekskluzywnej odzieży damskiej. Obecnie jest marką powszechnie rozpoznawalną i cenioną.

Projektantka współpracuje z wiodącymi, światowymi dostawcami tkanin i dodatków. Domeną projektantki są eleganckie, wyszukane, pełne uroku i wdzięku kreacje wieczorowe, które projektantka umiejętnie uzupełnia linią wytwornej klasyki. “Chcę ulepszać swój wizerunek poprzez zastosowanie coraz to nowszych pomysłów i najlepszych gatunków tkanin.”

Odzież sygnowaną marką TERESA KOPIAS można znaleźć w wielu prestiżowych salonach na terenie całego kraju, za granicą oraz w salonie firmowym w Łasku.

Teresa Kopias od lat ubiera gwiazdy telewizji, aktorki, prezenterki oraz kobiety biznesu, które z upływem lat stały się również jej przyjaciółkami, a w listopadzie 2012 na autorskim pokazie TK w Warszawie pojawiły się na wybiegu. W rolach modelek wystąpiły m.in.: Agata Młynarska, Anna Popek, Dorota Gardias, Iwona Pavlović, Anna Samusionek, Olga Borys, Anna Piszczałka, Laura Łącz, Dominika Tajner-Wiśniewska czy Anna Bosak.

Gwiazdy w roli modelek na pokazie Teresy Kopias / fot. PAP, Stach Leszczyński
Gwiazdy w roli modelek na pokazie Teresy Kopias / fot. PAP, Stach Leszczyński

Kolekcje Teresy Kopias dostępne są także na Mostrami.pl
mostrami

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Newsletter

FASHION BIZNES