TECHNOLOGIE: Polacy wymyślili lustro, które zrobi za Ciebie selfie

220
Mat. prasowe MirroCool

„Lustereczko powiedz przecie…” Każda z nas chce się czasem poczuć jak księżniczka z bajki. Koniec ograniczeń! Koniec z zapomnianą parasolką czy notorycznymi spóźnieniami. Nawet w porannym pośpiechu,  trzymając kawę w jednej ręce i robiąc owsiankę drugą, możemy mieć nad wszystkim pełną kontrolę. Jak? Dzięki lusterku. To nie bajka, tylko przyszłość odbita w tafli lustra, a właściwie technologia się za nią kryjąca. Poznajcie MirroCool, inteligentne lustro, które bynajmniej nie jest synonimem próżności.

MirroCool powstało w Białymstoku dzięki grupie ludzi zafascynowanych innowacjami z Wojtkiem Kaszyckim, Andrzejem Sadowskim oraz Bartkiem Chrzanowskim na czele. Urządzenie jest niejako osobistym asystentem, a co najlepsze – dzięki technologii rozpoznawania twarzy Facial Gestures Recognition jedno mrugnięcie okiem czy uśmiech może włączyć wiele funkcji. Jedną z nich jest selfie, które lustro zrobi za ciebie bez konieczności wyciągania ręki. Wystarczy, że się uśmiechniesz, mrugniesz okiem, a po kilku sekundach będziesz miała zdjęcia na swoim telefonie.

MirroCool zapewni nam wszystko czego potrzebujmy każdego dnia. Od synchronizacji kalendarza, przez wiadomości i pogodę, aż po możliwość przejrzenia informacji z serwisów społecznościowych. To nie koniec. MirroCool może również strzec naszego domu. Zintegrowana biometria twarzy rozpozna każdego członka rodziny w domu, jednocześnie ostrzeże nas, jeśli w domu pojawią się intruzi. Dzięki aplikacji MirroCool możemy też obserwować swój dom przez telefon.

Technologia powinna ułatwiać nam życie. Tak właśnie jest w tym przypadku. W codziennym biegu potrzebujemy wsparcia, które zapewnia nam MirroCool. Połączenie stylu i funkcjonalności to nie tylko kwintesencja MirroCool, ale przede wszystkim istota przyszłości – przyszłości w zasięgu waszych rąk.

Jeszcze tylko przez kilka dni MirroCool będzie dostępne w przedsprzedaży po cenach zdecydowanie bardziej atrakcyjnych, niż planowana cena detaliczna na Kickstarterze. Dodatkowo dzięki kuponowi (BURDA_2017_MIRROCOOL) do wybranego na Kickstarterze lustra MirroCool otrzymasz dodatkowe, kolejne 6 miesięcy 5 GB MirroCool Storage Space – warte 60 dolarów. Zajrzyj na stronę MirroCool.com.

Do dzieła!

PODZIEL SIĘ