Robert Lewandowski zaprojektował kolekcję dla Vistuli

457

Burza medialna wokół Roberta Lewandowskiego trwa. Sportowiec wcale nie zamierza zwalniać tempa, a zamiast urlopu zaprasza za kulisy sesji zapowiadającej jego współpracę z marką Vistula.

Tym razem piłkarz postanowił spróbować swoich sił jako projektant. Doświadczenie krawców Vistuli oraz pomysły Roberta jako jednego z klientów marki zaowocowało powstaniem limitowanej kolekcji.

Z radością przedstawiamy Robert Lewandowski Collection, którą projektant Vistuli Wojtek Bednarz przygotował razem z jednym z najlepszych piłkarzy świata. Projektant marki przyznał, że Lewandowski wniósł bardzo dużo swoich pomysłów do kolekcji. Mocno angażował się w wybór krojów, kolorów i wzorów, dawał mnóstwo wskazówek i uwag.

>>>Czytaj również: NEWS: Grecka kolekcja kapsułowa BIZUU MER

W kolekcji na nadchodzącą jesień i zimę znajdziemy m.in. bawełniane koszule w kratę, skórzane kurtki czy dżinsowe spodnie. Panowie oczywiście mogą liczyć na wiele casualowych propozycji, doskonale odzwierciedlających styl piłkarza. Nie zabraknie również elementów formalnej odzieży, jednak cała kolekcja jest utrzymana w duchu komfortu i swobody.

Robert Lewandowski stanął przed obiektywem Mateusza Stankiewicza/Af Photo. Za stylizacje odpowiada Milena Brózda – Nikiel, zaś make-up i włosy są dziełem Gabriely Speckbacher/les ARTISTS by Josef Stockinger. Za produkcje odpowiada Move Picture.

Koniecznie zobaczcie zdjęcia backstage’owe Łukasza Wajszczyka, z których bije niesamowita energia. Pełną pasji i dynamiki kampanię Vistuli będziemy mogli w pełni zobaczyć jesienią. Już nie możemy się doczekać! W końcu wszystko czego dotknie Robert zamienia się w złoto. Czy i tym razem będzie to strzał w dziesiątkę?

Oglądaj dalej…