Ratalska.pl – nowy portal pożyczkowy

165

Ratalska.pl to firma, która oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki przez internet dla kobiet. Kto może starać się o pożyczkę i jak wygląda procedura jej przyznania?

Ratalska.pl – nowy portal pożyczkowy

Ratalska.pl to firma, która oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki przez internet dla kobiet. Kto może starać się o pożyczkę i jak wygląda procedura jej przyznania?

Kto może wziąć pożyczkę?

Pożyczka od Ratalska.pl to produkt przeznaczony dla kobiet, które:

  • na stałe mieszkają w Polsce,
  • osiągają stały dochód (emerytura, renta, umowa o pracę, itp.) na terenie Polski,
  • są w wieku między 20. a 80. rokiem życia
  • nie wykazują zaległości w spłacie innych zadłużeń, czyli nie figurują w rejestrach dłużników

Na jaki czas można wziąć pożyczkę i w jakiej kwocie?

Pożyczki od Ratalska.pl przyznawane są na indywidualnie wybrany okres czasu, który mieści się w przedziale 6-24 miesięcy. Kwota, jaką można uzyskać wynosi od 1 000 do 10 000zł.

Co zrobić, aby dostać pożyczkę?

W pierwszej kolejności należy wybrać okres i wysokość pożyczki. Pomocny w tym może okazać się dostępny na stronie internetowej kalkulator, który pokaże, jaka będzie orientacyjna wysokość raty oraz innych opłat.

W następnym kroku należy wypełnić formularz online. Każdy potencjalny klient zostanie poproszony o podanie podstawowych danych osobowych, określenie swojej sytuacji majątkowej oraz podanie ogólnego celu, na jaki ma być przeznaczona pożyczka. Po wysłaniu wniosku oczekuje on na weryfikację, która najczęściej następuje w tym samym lub kolejnym dniu roboczym. Wniosek można wypełnić i wysłać w dowolnym dniu i o dowolnej porze.

Ratalska.pl umożliwia wcześniejsze zapoznanie się z umową pożyczki oraz harmonogramem spłat. Jeżeli warunki zostaną zaakceptowane przez obie strony, następuje weryfikacja danych pożyczkobiorcy. Dokonuje się jej na podstawie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1zł w systemie Blue Media. Umowa zostaje dostarczona kurierem, a po jej podpisaniu następuje wypłata środków. Pieniądze można otrzymać przelewem na konto bankowe lub na czek Giro. Druga opcja umożliwia odbiór pożyczki w gotówce w urzędzie pocztowym.

Na jaki cel może zostać przeznaczona pożyczka?

Kobiety będące klientkami Ratalska.pl mają różne potrzeby, dlatego firma nie wymaga dokładnego określenia celu pożyczki. Można ją przeznaczyć na zaspokojenie dowolnych potrzeb, np.:

  • remont,
  • sfinansowanie własnych przyjemności,
  • spełnienie marzeń,
  • utrzymanie rodziny,
  • zakup sprzętu RTV i AGD,
  • spłata innych zobowiązań

Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę od Ratalska.pl?

Pożyczka od Ratalska.pl oparta jest o jasne i proste zasady. Każda osoba, która wyrazi taką chęć, może wykupić dodatkowe ubezpieczenie spłaty pożyczki, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń uniemożliwiających wypełnienie zobowiązań w terminie. Polisa taka to koszt od 0,67zł dziennie. Ubezpieczenie może obejmować także hospitalizację, zdrowie i życie ubezpieczonego, jak również odszkodowanie na wypadek trwałej niezdolności do pracy na skutek nieszczęśliwego wypadku, śmierć zwykłą lub śmierć w skutek NW.

Cała procedura, choć początkowo wydaje się skomplikowana, tak naprawdę jest prosta. Klient otrzymuje szybki dostęp do pieniędzy przy zachowaniu minimum formalności.

Artykuł został opracowany przez ekspertów z Ratalska.pl (brandu Aasa Polska S.A.)

PODZIEL SIĘ