noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Puma i Coperni przesuwają granice innowacji odkrywając przyszłość już dzisiaj. Projekt całkowicie nowej formy obuwia to wejście na niezbadane terytorium.

Puma i Coperni łączą siły. Efektem innowacyjne sneakersy

REKLAMA
noSlotData

Puma i Coperni przesuwają granice innowacji odkrywając przyszłość już dzisiaj. Zaprezentowany projekt całkowicie nowej formy obuwia to wejście na niezbadane terytorium i jednocześnie redefinicja granic mody opartej na technologii.

Przeczytaj również: Zarzuty wobec Calvina Kleina. Dlaczego jego najnowsza reklama została zbanowana?

Puma x Coperni. Najnowsza współpraca

Zainspirowane butami piłkarskimi Puma FUTURE i zaawansowanymi technologicznie nowatorskimi pomysłami, a także elementami ruchu i brutalistyczną architekturą, partnerstwo wykracza poza przeszłość i teraźniejszość, wybiegając w przyszłość. Powstały projekt jest czymś więcej niż tylko koncepcją, jest wyrazem futuryzmu, który można nosić.

Jesteśmy bardzo dumni z tej wyjątkowej współpracy z PUMA. To wielki kamień milowy dla projektanta, który wprowadza na rynek swoje pierwsze buty. 90SQR łączy wszystkie nasze wspólne wartości: innowacyjność, minimalizm, wyjątkowość. To wszystko, o czym marzyliśmy i nie możemy się doczekać wprowadzenia kolejnych produktów PUMA x Coperni w najbliższej przyszłości – powiedzieli założyciele Coperni, Sébastien Meyer i Arnaud Vaillant.

Przeczytaj również: Kering inwestuje w Sqim. To kolejny start-up odkrywający potencjał grzybów

Puma x Coperni 90SQR

Wizjonerski model PUMA x Coperni 90SQR to hybrydowa kreacja zaprojektowana zgodnie ze specyfikacją wyczynowego buta piłkarskiego. Zdefiniowany przez swój strukturalny wygląd, projekt jest mocno osadzony w dwóch światach, reprezentując nową granicę sportu i mody. Model 90SQR jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – białej, asfaltowej i żółtej – z których każda ma klejone szwy na siateczkowej podstawie. Radykalny design to przyjemna w dotyku symfonia tkanin i detali, z brandingiem Coperni na piętach i na koronkowych czubkach.

Przeczytaj również: Czy mężczyźnie wypada nosić damską torebkę?

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

moda

Puma

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES