noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Współpraca BYTOM x JIMEK

Poznaj dźwięk krawiectwa: kolekcja BYTOM x JIMEK nareszcie dostępna

REKLAMA
noSlotData

Zgodnie z zapowiedziami, w weekend miała swoją premierę nowa limitowana kolekcja odzieży marki BYTOM, zaprojektowana we współpracy z kompozytorem i producentem muzycznym Radzimirem Dębskim (JIMKIEM), łącząca tym samym świat sztuki i męskiego krawiectwa. 

materiał sponsorowany

Kapsuła nawiązuje do idei slow fashion, a rzemieślnicze wartości oraz elegancja marki Bytom harmonijnie przeplatają się z luźnym, eklektycznym stylem Artysty. Kampania promująca kolekcję jest wspierana działaniami digital, prasą, TV, reklamą w formatach VOD oraz kinach. Na kanale YouTube marki można zobaczyć film promujący współpracę. Tło do video stanowi utwór skomponowany przez JIMKA specjalnie na potrzeby kampanii. Kompozycja jest muzycznym obrazem procesu powstawania kolekcji.

BYTOM x JIMEK to kwintesencja stylu smart casual. Radzimir Dębski uczestniczył w każdym etapie tworzenia kolekcji. Marka BYTOM ucieleśniła wizję Artysty i stworzyła kapsułę, w której prym wiodą jakość, dbałość o szczegóły i prostota designu. Wszystkie ubrania szyte są w Polsce ze szlachetnych wysokojakościowych tkanin, na czele z wełną oraz wełną merino.

Powstała w ten sposób odzież to hołd dla idei rzemieślniczego męskiego krawiectwa. Jak mówi JIMEK: „To jest powrót do tego, co kiedyś miało znaczenie, a gdzieś po drodze o tym zapomnieliśmy. Coraz ciężej trafić na coś takiego, w tym plastikowym świecie”.

Kolekcja BYTOM x JIMEK (fot. materiały prasowe)

Kolekcja jest harmonijną symfonią doskonałej jakości, klasycznej elegancji i autentycznego komfortu. Dominują w niej luźne sylwetki, które stanowią odpowiedź na potrzebę funkcjonalności. Obejmuje zarówno eleganckie płaszcze, koszule i marynarkę, jak i elementy mody casualowej: swetry, T-shirty, bluzy i spodnie. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, komplementarnej z kolekcją regularną marki. Poszczególne elementy kapsuły BYTOM x JIMEK pozwalają na stworzenie wielu stylizacji.

Kolekcja BYTOM x JIMEK (fot. materiały prasowe)

Kolekcja BYTOM x JIMEK dostępna jest w 6 salonach Bytom w Galeriach Handlowych: Silesia Katowice, Krakowska Kraków, Posnania Poznań, Mokotów Warszawa, Arkadia Warszawa, Wroclavia Wrocław oraz w sklepie internetowym bytom.com.pl.

Zdjęcie główne: materiały prasowe

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES