& Other Stories łączy siły z Minju Kim w pracy nad nową kolekcję kapsułową& Other Stories łączy siły z Minju Kim w pracy nad nową kolekcję kapsułową. Zwyciężczyni pierwszej edycji modowego show Next in Fashion, stworzyła zabawną kolekcję ubrań i akcesoriów inspirowanych jej bajkową estetyką.

Oprócz wygranej w Next in Fashion, Minju Kim zdobyła nagrodę H&M Design Award 2015 i w tym samym roku wprowadziła na rynek swoją markę MINJUKIM. Minju była również półfinalistką nagrody LVMH dla młodych projektantów.

„Od zwycięstwa w Next in Fashion, wiele osób na całym świecie zwróciło uwagę na moją twórczość i chciało stać się częścią mojej wizji mody” – powiedziała Kim w oświadczeniu prasowym. „Jestem zachwycona, że współpraca z & Other Stories pozwoli wszystkim miłośnikom MINJUKIM na doświadczenie naszych wspólnych projektów oraz da nam możliwość zaprezentowania kolekcji tak szerokiej publiczności. Długo czekałam na taką okazję i cieszę się, że tworzę ją razem z & Other Stories!” – dodała.

Według Rocky af Ekenstama Brennicke – szefowej marki i dyrektora kreatywnego & Other Stories, „Współpraca z marką MINJUKIM to synergia pomiędzy zabawą, a nowoczesnym i awangardowym haute couture”.

Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach & Other Stories oraz na Stories.com

>>> Przeczytaj również: Hermès wyznacza nowe cele klimatyczne

Tagi

Minju Kim