noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Desa design days

Nadchodzące wydarzenia w modzie: tego święta designu nie możesz ominąć

REKLAMA
noSlotData

Nadchodzące listopadowe tygodnie zwiastują interesujące wydarzenia z kategorii Design i Moda. Amatorzy perełek vintage mają szansę odwiedzić targi, które już wkrótce odbędą się w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Miłośnicy sztuki nie mogą z kolei ominąć pasjonujących wydarzeń, które przygotowuje DESA.

Przeczytaj również: Najlepsze kursy modowe online, które warto zrobić jesienią 2023

TARGI VINTAGE I RETRO KOGEL MOGEL

Kiedy: 12 listopada, 11:00 – 19:00
Gdzie: HEVRE, ul. Meiselsa 12, Kraków

Organizatorzy targów Vintage i Retro Kogel Mogel zapraszają na szczególną edycję wydarzenia, która odbędzie się 11-12 listopada w klubokawiarni Hevre – miejscu aktywizującym, wspierającym i łączącym miejskie środowisko artystyczne z mieszkańcami. Wydarzenie zostanie połączone z szóstą edycją krakowskiego festiwalu Sztuka do Rzeczy – design. Od soboty do niedzieli odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w interesujących wykładach, wystawach, debatach i warsztatach. Tegoroczna edycja projektu odbędzie się pod hasłem „Sprawczość”.

W niedzielę odbędą się targi vintage. Będzie to wyjątkowa okazja, by  zaopatrzyć się w oryginalne i ponadczasowe perełki. Na gości czekać będzie odzież, akcesoria, a także design dawnych lat.

Więcej informacji TUTAJ

____________________________

JEDWAB – butikowe targi vintage

Kiedy: 12.11.2023, 11:00 – 19:00
Gdzie: Królestwo, Rondo Gen. Ziętka 1, KATOWICE

Najlepsza selekcja vintage w Katowicach? Już po raz drugi butikowe targi Jedwab zawitają do stolicy Śląska. W przestrzeni Królestwa już w niedzielę 12-go listopada czekać będą perełki z poprzednich epok. Wśród asortymentu vintage znajdą się propozycje z kategorii odzież, obuwie, biżuteria oraz dodatki do domu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Więcej szczegółów TUTAJ

____________________________

JESTEM VINTAGE

Kiedy: 25-26 listopada 2023
Gdzie: Elektrownia Powiśle, Warszawa

Już po raz siedemnasty przestrzeń Elektrownii Powiśle będzie gościć popularne nad Wisłą targi Jestem Vintage. Odwiedzający będą mieli szansę upolować perełki odzieżowe, obuwnicze i biżuteryjne. Nie zabraknie dodatków do wnętrz czy stylowych mebli. Wydarzenie będzie gościć wystawców z Polski i zagranicy. Wstęp bezpłatny. 

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ 

____________________________

DESA Design Days

Kiedy: 18 listopada 2023
Gdzie: DESA

18 listopada będzie dniem pełnym sztuki i designu w DESA Unicum. 

Desa Design Days

Dzień rozpocznie się od XII edycji DESA Design Days, w której szkło artystyczne oraz kultowe meble XX w. stawiamy w centrum uwagi. Prezentowane obiekty zachwycają precyzją wykonania i oryginalnością formy.

Wsród atrakcji DESA Design Days: 

11:30 – Kuratorskie oprowadzanie po wystawie “Szkło. Sztuka. Design” przez Mariusza Pendraszewskiego, eksperta DESA Unicum.
12:30 – Rozmowa z Rafałem Otłogą, współzałożycielem firmy Boris Kudlička with Partners i Mariuszem Pendraszewskim.

Temat rozmowy: Retro w nowoczesnej odsłonie: o aranżacji mebli vintage we współczesnych wnętrzach.

???????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????

W godzinach popołudniowych DESA zaprasza do świata Magdaleny Abakanowicz, gdzie odwiedzający będą mieli szansę poznać przekrój działań artystki. Począwszy od znanych wszystkim tkanin, zwanych Abakanami, różne rodzaje rzeźb, kończąc na grafikach i rysunkach. To okazja, aby zobaczyć dzieła rzadko dostępne na aukcjach, lecz często prezentowane w najważniejszych przestrzeniach muzealnych na świecie.

Więcej szczegółów: TUTAJ 

____________________________

Targi Designu WZORY JESIEŃ 2023

Kiedy: 18-19 listopada 2023, sobota: 11:00 – 21:00, niedziela: 11:00 – 18:00
Gdzie: Elektrownia Powiśle, Warszawa

Jesień to doskonały czas, aby pomyśleć o sobie i o otaczającej przestrzeni. Pomogą w tym lokalni producenci, którzy już 18 i 19 listopada będą czekać w przestrzeni Elektrowni Powiśle na jesiennych targach Wzory. Wśród wystawców znajdą się producenci przytulnych lamp, świeczek, olejków zapachowych i wszelkich akcesoriów, które umilą jesienne dni. Nie zabraknie wystawców odzieży, na czele ze sprzedawcami czapek, szalików czy ręcznie robionych wełnianych swetrów. Dopełnieniem będzie szeroka selekcja kosmetyków naturalnych i akcesoriów.

Więcej informacji TUTAJ

Przeczytaj również: Bezpłatne kursy i szkolenia w świecie mody: poznaj podstawy marketingu internetowego, by rozwinąć swój biznes

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES