Minimalizm na ślubie? Victor&Rolf kolekcja jesień-zima 2018/19

6160

Ręcznie robione kwiaty (często wielkości tych prawdziwych), strojne kokardy, mnogość warstw plisowanego tiulu, odrobina asymetrii i zaskakujących krojów – to wszystko stanowi oryginalną, ale i mininmalistyczną kolekcję ślubną od Viktor&Rolf.

Moda ślubna zaproponowana przez znany i ceniony duet jest zaskakująca. Viktor&Rolf przyzwyczaili odbiorców oraz krytyków do skrajnych form i znacznego przerysowania projektów. I choć tutaj też one występują, to w znacznie mniejszej – i łatwiejszej do zaakceptowania, skali.

Określenie “minimalny” jest rzadko używanym słowem do opisywania kolekcji Viktor&Rolf, jednak w tym przypadku pasuje idealnie. Sukienki dalekie są od eksperymentów – projekty zdecydowanie nadają się na realne wesele, nie zaś do muzeum haute couture.

Projektanci zaproponowali dla przyszłych panien młodych także kombinezony – czy to śmiała propozycja? Raczej naturalna, gdyż dzisiejsze panny młode raczej bez obaw zdecydowałyby się na tak oryginalną,  a jednocześnie prostą, “suknię” w tym ważnym dniu.

Kolekcja ta może odnieść ogromny sukces, gdyż każda stworzona suknia Viktora&Rolfa jest elegancka, niespodziewana i doskonała aż do perfekcji.

Victor & Rolf Kolekcja ślubna na sezon jesień-zima 2018/18
Victor & Rolf Kolekcja ślubna na sezon jesień-zima 2018/18

OGLĄDAJ DALEJ…