Manifest kobiecej charyzmy i zmysłowości w kolekcji Kasi Wójcik

384
Fot. Łukasz Żyłka i Paulina Wesołowska

Najnowsza kolekcja biżuterii Kasi Wójcik Bold to manifest kobiecej charyzmy i zmysłowości. Świetna wiadomość dla indywidualistek – po raz pierwszy kolczyki możemy dowolnie łączyć w pary. Projektantka wyszła z założenia, że w życiu czasem niewielkie z pozoru gesty są w stanie dodać nam odwagi, motywacji, lub wydobyć drzemiącą w nas energię.

Jeśli wstaję rano i na przekór schematowi, zakładam dwa różne kolczyki – to znaczy, że jestem także w stanie tego dnia odważyć się na dużo więcej! – mówi Kasia Wójcik.
Właśnie chęć sięgania po więcej, poczucie mocy, odwagi do zmieniania swojego życia i świata wokół – to zaczyna się gdzieś w środku każdej z nas.

Kolekcji towarzyszy sesja autorstwa duetu młodych fotografów – Łukasza Żyłki i Pauliny Wesołowskiej. W serii niezwykle zmysłowych zdjęć odnajdziemy inspiracje legendarnymi osobowościami modelingu lat 90. – m.in. Cindy Crawford, Heleny Christensen i Lindy Evangelisty. Kobietami, które swoją charyzmą i odwagą osiągnęły wszystko, czego chciały.
Kolekcja dostępna jest na stronie projektantki: www.kasiawojcik.com

Kasia Wójcik jest projektantką biżuterii i złotniczką, tworzącą swoje kolekcje biżuterii ręcznie, we własnej pracowni na ul. Koszykowej w Warszawie. Trafiają one stąd do klientek na całym Świecie. Uczestniczyła w wielu targach i wydarzeniach modowych m.in. w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, USA. Doceniły ją polskie i międzynarodowe media. Projektowania biżuterii i złotnictwa uczyła się w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz w pracowniach najlepszych artystów złotników. Jako jedyna projektantka z Polski i jedna ze stu projektantów mody z całego Świata została zaproszona do projektu „Origin Passion & Beliefs” w Vicenzie w 2015 roku, organizowanym przez jedną z największych światowych platform ze współczesną modą – Not Just a Label.

Fot. Łukasz Żyłka i Paulina Wesołowska

OGLĄDAJ DALEJ…