noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

MAD Illustrators – rusza agencja dla ilustratorów mody!

REKLAMA
noSlotData

Natalia Pelak karierę zaczynała jako PR’owiec Łukasza Jemioła i Lidii Kality, a Ewa Fiwek działała jako scout w agencji modelek. Dziś połączyły siły i razem tworzą MAD Illustrators – agencję dla artystów i ilustratorów mody.

https://www.instagram.com/p/B2efIvpocJK/

Tego w Polsce jeszcze nie było. Artyści tworzący dla branży mody mają swoją agencję. Natalia Pelak i Ewa Fiwek założyły MAD Illustrators – agencję skupiającą ilustratorów, grafików i specjalistów od animacji. Agencja zbuduje most między artystami a korporacjami public relations do tworzenia dedykowanych grafik dla marek.

Firma jest marką siostrą sklepu z plakatami On my wall. Start-up, który w ofercie posiada selekcję autorskich grafik do wnętrz, istnieje na rynku od 2018 roku. Obecnie plakaty są sprzedawane w Baltona Duty Free na Lotnisku Chopina w Warszawie, a w lutym 2020 będą także dostępne w sprzedaży internetowej.

https://www.instagram.com/p/ByTPaQaiqYc/

Założycielki Mad Illustrators nie są amatorkami w branży mody. Ewa Fiwek posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu wizerunkiem modelek i fotografów, a także udzielaniu licencji do dzieł. Natalia Pelak wcześniej zajmowała się PR projektantów mody (Łukasza Jemioła i Lidii Kality) ze specjalizacją w budowaniu wizerunku marek i produktów.

Wśród podopiecznych agencji znajdują się zarówno polscy jak i zagraniczni artyści: Myrto Stamou, Stanislav Senchuk, Agnieszka Stopyra, Marlena Stawarz, Basia Rochowczyk, Sonia Hensler i Karolina Pawelczyk. Będziecie śledzić działalność MAD Illustrators?

Zobacz również: Mary McCartney przyjedzie do Polski na zaproszenie „Vogue Polska”

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES