Ewa Kowalewska-Kondrat (Harel) autorką tekstów dla „Vogue Polska”

653
Harel Vogue Polska
Źródło: Instagram/Harel

Harel, a właściwie Ewa Kowalewska-Kondrat, od 2006 roku prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów w Polsce. Ze swoimi czytelnikami dzieli się rzeczową wiedzą oraz daje im szansę, by poznali wartych uwagi projektantów. Harel pisała dla takich magazynów jak między innymi: “Monitor”, “Fashion Magazine”, “Wprost”; współtworzyła również projekt Qelement.

Jak przyznaje autorka, siłą jej bloga jest tekst. W porównaniu do innych osób z branży, przywiązuje do niego większą uwagę, niż do zdjęć stylizacji. Uwagę skupia przede wszystkim na modzie polskiej. Zajmuje się wyszukiwaniem młodych, obiecujących marek i chętnie je promuje, nie zapominając jednak o tych, którzy na rynku utrzymują się od dłuższego czasu.

O dołączeniu do polskiej edycji prestiżowego „Vogue’a” jako gościnna autorka Kowalewska-Kondrat poinformowała na swoim instagramowym profilu. Z jej tekstem będziemy mogli zapoznać się na łamach vogue.pl już niebawem.

Mam taką teorię, że polski świat mody ma jeszcze sporo do nadgonienia. Niestety w czasach Coco Chanel czy Jeanne Lanvin w Polsce raczej niewiele osób o modzie myślało. Nie mamy więc domów mody z tradycjami. Tygodnie mody też w sumie od niedawna zaistniały w formie podobnej jak na całym świecie. Ale wszystko przed nami – odpowiedziała Harel na pytanie, jak postrzega świat polskiej mody w wywiadzie z lamode.info. Autorce serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na jej teksty.

Autor: Kinga Białek

PODZIEL SIĘ