noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Plecaki Fjällräven Kanken – w poszukiwaniu dzikiej natury

REKLAMA
noSlotData

Od ponad 58 lat marka Fjällräven Kanken tworzy odzież oraz sprzęt outdoorowy, opierając się wiernie na jednej zasadzie: Funkcjonalność jest najważniejsza, żadne kompromisy nie wchodzą w grę.

Firma powstała w malowniczym miasteczku Örnsköldsvik w Szwecji. Marka w prawdziwym szwedzkim stylu dba o przyrodę i jej dziedzictwo. Bazuje na idei slow fashion – buduje świadomość swoich klientów, inspiruje i rozwija chęć do aktywności na świeżym powietrzu. Kładzie przy tym ogromny nacisk na ochronę środowiska naturalnego oraz odpowiedzialność wobec przyrody, zwierząt i wszystkiego, co nas otacza.

 

TOTEPACK: Purple [KUP TERAZ], Plum [KUP TERAZ], Khaki [KUP TERAZ]

Produkty Fjällräven to połączenie charakterystycznego szwedzkiego minimalizmu z trwałością i precyzją wykonania. Materiały, z których powstają są wytrzymałe i wyjątkowo odporne na wodę i zabrudzenia. Każdy model zanim trafi do sprzedaży jest wielokrotnie testowany w terenie i stale udoskonalany.

HISTORIA POWSTANIA KULTOWEGO PLECAKA KÅNKEN

Założyciel marki, Åke Nordin, miłośnik przygód oraz wielbiciel obcowania na łonie natury, w wieku 14 lat stworzył swój pierwszy autorski projekt – plecak, który został wyposażony w innowacyjny stelaż wykonany z drewna. Był to pionierski produkt, który zasadniczo różnił się od plecaków użytkowanych w tamtym czasie przez turystów. Nietuzinkowy model wzbudził ogromne zainteresowanie wśród przyjaciół Åkea, którzy stali się jego pierwszymi klientami.

KÅNKEN MINI: Warm Yellow [KUP TERAZ], Royal Blue [KUP TERAZ], Sand [KUP TERAZ]

Marka Fjällräven została oficjalnie założona w roku 1960. Od tego czasu w ofercie Fjällräven pojawiło się wiele projektów, innowacyjnych materiałów, które zostały wykorzystane do stworzenia produktów o ponadczasowym designie, funkcjonalności i legendarnej wręcz odporności na zniszczenie.

KÅNKEN MINI: Air Blue [KUP TERAZ], Frostgreen [KUP TERAZ], Deep Red [KUP TERAZ], Black [KUP TERAZ], Frostgreen [KUP TERAZ]
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES