Zobacz, jak zmieniły się gwiazdy „Diabeł ubiera się u Prady”

776
time.com

Kultowy film wszedł na ekrany w 2006 roku. Od tego czasu fanów produkcji tylko przybywa, jako że „Diabeł ubiera się u Prady” to film obowiązkowy dla wszystkich osób choć trochę zainteresowanych modą. Niedawno ogłoszono nawet, że na jego podstawie powstanie broadwayowski musical. Zobaczcie zatem, jak zmieniły się gwiazdy „Diabła…”. 13 lat minęło jak jeden dzień? A może czas odcisnął na aktorach swój ślad?

Meryl Streep

insider.com

Meryl Streep to niewątpliwie jedna z największych gwiazd współczesnej kinematografii. Aktorka ma na koncie aż 4 Oscary. W „Diable…” zagrała Mirandę Priestly, postać surowej redaktor naczelnej wzorowanej na Annie Wintour. Dziś Streep ma 69 lat i nadal zachwyca urodą.

Anne Hathaway

insider.com

Aktorka zachwyca nie tylko urodą i stylem, ale również swoimi rolami w filmach. Laureatka Oscara jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Trzeba przyznać, że odtwórczyni roli Andy Sachs, początkującej dziennikarki, po 13 latach wygląda równie młodzieńczo. Przedwczoraj ogłosiła też, że jest w drugiej ciąży. Gratulujemy!

Emily Blunt

insider.com

Emily Blunt zagrała Emily Charlton, asystentkę Mirandy. 13 lat temu zadziorny charakter bohaterki podkreślała ruda fryzura. Teraz aktorka zachwyca w stylowym blondzie.

Stanley Tucci

insider.com

Aktor i pasjonat kuchni, Stanley Tucci, zagrał dyrektora artystycznego „Runway”, pisma kierowanego przez Priestly. Filmowy Nigel zafundował Andy metamorfozę. Dzisiaj Tucci jest równie stylowy jak jego bohater.

View this post on Instagram

More from Il Borro …

A post shared by Stanley Tucci (@stanleytucci) on

Adrian Grenier

insider.com

Adrian Grenier, odtwórca roli chłopaka Andy, dziś bardziej niż na aktorstwie skupia się na aktywizmie. Grenier walczy między innymi o czyste oceany. Trzeba przyznać, że od czasów „Diabła..” bardzo wyprzystojniał!

Simon Baker

insider.com

Chciałoby się rzec, że Simon Baker jest jak wino. W modowej komedii zagrał Christiana, pisarza, który na uwodził Andy podczas paryskiego tygodnia mody. Dziś uwielbiamy go za rolę w „Mentaliście”.

Gisele Bündchen

insider.com

Top modelka otrzymała rolę Sereny, jednej z pracownic redakcji „Runway”. 13 lat temu, nawet w wąskich okularach wyglądała pięknie. Dziś Brazylijka nadal zachwyca w sesjach zdjęciowych i na czerwonych dywanach.

Śledzicie kariery aktorów z kultowej komedii? Kto z nich zmienił się najbardziej?

Zobacz również: Propozycja na weekend. Które filmy o modzie warto zobaczyć?