Bang & Olufsen — równowaga, harmonia i spokój w dizajnerskich słuchawkach

103

Każdego dnia spędzam godziny na przeszukiwaniu sieci i oglądaniu inspirujących filmów czy konferencji modowych. Nie sądziłam, że odpowiednie nagłośnienie może tak ulepszyć moje doświadczenie wizualne.

Seek serenity, czyli najnowsza kolekcja B&O PLAY, to efekt spotkania dwóch, z pozoru odmiennych światów – technologii oraz mody. Domeną słuchawek B&O PLAY jest ich wysoka jakość i dbałość o wykończenie. Dzięki nowej tonacji materiały takie jak skóra, czy aluminium zyskały zupełnie nowego, nieco delikatniejszego charakteru. W ten sposób powstała linia, która będzie idealnym dopełnieniem jesiennej garderoby.

W tym sezonie marka podąża za głosem, który przypomina nam, że prostota i harmonia są ponadczasowe. Kolorystyka kolekcji jest odzwierciedleniem magicznej gry światła, które spowija niezwykłe krajobrazy jesiennej Japonii. Jednocześnie każdy z kolorów odnosi się do innej pory w ciągu dnia. Dzięki temu kolekcja Seek Serenity to również kompletna historia o Kraju Kwitnącej Wiśni, co dodatkowo widać w samej kampanii oraz filmie, który jej towarzyszy. Lilia (lilac), fiolet (violet), głęboki brąz (umber) oraz szarość (vapour) – tak prezentuje się paleta barw dostępnych na sezon jesień-zima 2017.

W Bang & Olufsen obserwujemy to, co dzieje się wokół nas, a następnie przekładamy trendy na nasz produkt: klasyczny i ponadczasowy – mówi Kresten Bjorn Krab-Bjerre, concept manager firmy.

Zerknijcie na produkt B&O w filmie, a przy najbliższej okazji postarajcie się wypróbować sprzęt w salonach Media Markt czy w butiku marki na warszawskim Wilanowie.


B&O PLAY to marka uważana za jednego z wiodących producentów lifestylowych produktów audio. Założona w 2012 roku, młodsza siostra znanego i cenionego na rynku globalnym Bang & Olufsen, który posiada już ponad 90 lat doświadczenia w dziedzinie designu. Kunszt, perfekcyjne rzemiosło, dbałość o detale oraz otwartość na potrzeby osób ceniących aktywny tryb życia – to właśnie wartości charakteryzujące B&O PLAY. Najważniejsze są jednak emocje, dzięki którym B&O PLAY to znacznie więcej, niż tylko słuchawki i głośniki.