noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

4FPROteam, czyli kolekcja 4F do zadań specjalnych

REKLAMA
noSlotData

4F stworzyło linię ubrań sportowych dla profesjonalistów i amatorów trenujących jak zawodowcy. To odzież kompresyjna, w której produkcji wykorzystano innowacyjne materiały.

4F staje naprzeciw wymaganiom sportowców – nowa kolekcja marki, 4FPROteam to zaawansowana technologicznie, profesjonalna odzież treningowa. Jest przeznaczona dla zawodowych sportowców oraz amatorów, którzy trenują jak zawodowcy. Wykorzystano w niej materiały kompresyjne, które poprawiają komfort i zmniejszają ból podczas wysiłku.

Przeanalizowaliśmy ergonomię ruchów ciała sportowców, wykonywanych podczas uprawiania konkretnych dyscyplin. Poznaliśmy ich indywidualne historie – powody, dla których powracają do swoich „niezawodnych” i ulubionych ubrań sportowych – mówi Alicja Oczachowska, produkt manager 4FPROteam. – Z analizy wynika, że dzięki idealnemu produktowi sportowiec czuje się pewnie zarówno podczas treningu jak i „finalnego” sprawdzianu – zawodów.

Kolekcja 4FPROteam jest złożona z trzech linii: Kompresja, Base Layer i Bielizna. Pierwsza z nich to kompresyjne tighty i koszulki stworzone z materiału typu wrap knit z wykorzystaniem technologii Quick Dry, zapewniającej suchość i odpowiednią cyrkulację powietrza. Zastosowano w nich specjalne płaskie szwy, panele meshowe stabilizujące mięśnie i odporne na uszkodzenia nadruki. Szybkoschnący materiał i klejone szwy zastosowano także w linii Bielizna. Ubrania z linii Base Layer – tighty, t-shirty i koszulki z długim rękawem – można dowolnie ze sobą łączyć wedle konceptu Mix&Match.

Cała kolekcja utrzymana jest w minimalistycznej estetyce. Wszystkie trzy linie dopasowane są do indywidualnych potrzeb noszącego, szczególnie do rodzaju i intensywności wykonywanych ćwiczeń, np. linia Kompresja podzielona jest na trzy rodzaje produktów: 300, 500 i 700.

>>> Zobacz ofertę 4F

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES