noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup rozstrzygnięty. Relacja z kobiecego święta sportu

REKLAMA
noSlotData

To były dni pełne golfa, pozytywnej kobiecej energii i spotkań z inspirującymi kobietami. W 17. edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup na najwyższym stopniu turniejowego podium stanęła Marianna Duczmal.

Przeczytaj również: Oysho przedstawia swoją pierwszą kolekcję odzieży do gry w golfa

Turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Relacja z wydarzenia

Dwa dni na malowniczym polu golfowym Mazury G&CC upłynęły w wyśmienitych humorach, przy sprzyjającej, letniej aurze. Jak co roku w harmonogramie turnieju nie mogło zabraknąć stałych punktów programu, które od lat tworzą niezwykły klimat najbardziej kobiecego turnieju golfowego w tej części Europy. Golfistki ugościł otoczony piękną mazurską przyrodą Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, w którym panie mogły zrelaksować się i zregenerować po grze.

Po raz kolejny turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup był okazją do niezwykłych kobiecych rozmów. Gościem specjalnym tegorocznej edycji została aktorka Maja Ostaszewska, która podczas wspólnego spotkania z paniami opowiadała o swojej pełnej wyzwań pracy aktorskiej. Wydarzenie poprowadziła Beata Sadowska, a wśród pań, które wzięły udział w wydarzeniu, była m.in. gospodyni turnieju Dr Irena Eris, która jak co roku pojawiła się w trakcie turnieju, by wraz z golfistkami celebrować wspólne chwile.

Maja Ostaszewska, Joanna Łodygowska (Dr Irena Eris), Beata Sadowska

Nie zawiedli także partnerzy, którzy z turniejem związani są od lat. Dzięki im staraniom uczestniczki turnieju mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Tym razem na polu golfowym królował kolor pięknego, głębokiego różu, a to za sprawą marki S’portofino, która ubrała golfistki w stylowe polówki Chervo. O szampańskie nastroje podczas turnieju dbał nieoceniony G.H. Mumm!, a wśród nagród znalazły się te ufundowane przez TAG Heuer, szwajcarską manufakturę zegarmistrzowską, oraz biżuteryjną firmę YES, która przygotowała także przepiękne statuetki dla najlepszych zawodniczek turnieju. Za sprawą Porsche Centrum Warszawa na polu golfowym pojawiło się imponujące Porsche, które prezentowało się dumnie tuż obok domku klubowego, otoczone fantazyjną kwietną dekoracją.

Wyniki 17. edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Mimo tej sielskiej atmosfery walka o najwyższe stopnia podium była naprawdę zacięta. Finalnie zwyciężyła Marianna Duczmal wyprzedzając Agnieszkę Bednarczyk o zaledwie jedno uderzenie. Trzecie miejsce zajęła Iga Józefiak. Wszystkim paniom podczas bankietu gratulowała ze sceny Dr Irena Eris oraz wiceprezeska Polskiego Związku Golfa Elżbieta Wolschendorf-Łazowska.

Przeczytaj również: Ons Jabeur gra w tenisa razem z ASICS

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

biznes

moda

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES