REKLAMA
Zegarek Certina DS Action GMT Powermatic 80.

Certina DS Action GMT Powermatic 80: Twój towarzysz podróży w każdym zakątku świata

REKLAMA

Nowy model zegarka od szwajcarskiego producenta Certina to idealny kompan dla miłośników odkrywania świata. DS Action GMT Powermatic 80 łączy elegancki design z praktycznymi rozwiązaniami, ułatwiając podróżowanie i śledzenie czasu w różnych strefach czasowych.

Materiał sponsorowany

Podwójny czas w zasięgu ręki

Szwajcarski producent zegarków Certina prezentuje model DS Action GMT Powermatic 80, czyli odpowiedź na potrzeby współczesnych, globalnych podróżników.  Zegarek wyposażono w funkcję GMT, która umożliwia śledzenie czasu w dwóch różnych strefach czasowych. Główne wskazówki – godzinowa, minutowa i sekundowa – wskazują czas lokalny. Wąska wskazówka ze świecącym zakończeniem, poruszająca się po 24-godzinnej skali na pierścieniu lunety, prezentuje czas w docelowym miejscu podróży. Doświadczeni globtroterzy mogą również sprawdzić czas w kolejnym punkcie podróży, wykorzystując dwukierunkową lunetę do wskazania różnicy godzinowej względem Greenwich (tzw. przesunięcia GMT).

Zegarek Certina DS Action GMT Powermatic 80 

Nowoczesny zegarek łączący elegancję z funkcjonalnością

Nowy model to idealny towarzysz dla każdego, kto ceni elegancję i funkcjonalność. Niezwykle stylowy design połączony zaawansowanymi funkcjami stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich eksploratorów świata i technologii. Czarna tarcza z elementami świecącymi Super-LumiNova® zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Solidna 41-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej jest wyposażona we wkręcaną, zabezpieczoną koronkę oraz zakręcany dekiel z wkładką z szafirowego szkła. Dwukierunkowa luneta okala również szafirowe szkło, odporne na zarysowania, i posiada 24-godzinową skalę w kolorze białym, kontrastującą z kolorowym tłem. 

Automatyczny kunszt na nadgarstku

Nowy model napędza sprawdzony mechanizm automatyczny Powermatic 80. Gwarantuje on niezrównaną elastyczność i niezawodną precyzję, a imponująca 80-godzinna rezerwa chodu zapewnia komfort użytkowania. Innowacyjny kaliber został wyposażony w sprężynę włosową NivachronTM, która zapewnia wyjątkową odporność na działanie pola magnetycznego.

Certina DS Action GMT Powermatic 80 dostępna jest w trzech wariantach, które można nosić na bransolecie ze stali szlachetnej lub skórzanym pasku. System szybkiej wymiany paska marki Certina pozwala na łatwą zmianę stylu w zależności od okazji.

Nowa Certina DS Action GMT Powermatic 80 to idealny wybór dla osób, które szukają stylowego i funkcjonalnego czasomierza, niezależnie od tego, czy podróżują po świecie, relaksują się nad morzem, czy eksplorują miejską dżunglę. Nowy zegarek z funkcją stref czasowych będzie dostępny na całym świecie od marca 2024 r.

Przeczytaj również: Nowa propozycja zegarka Certina zrobi wrażenie na miłośnikach nietypowego designu

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES