noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Użytkownicy aplikacji CCC przymierzą buty w 3D

REKLAMA
noSlotData

Już teraz, by zobaczyć, jak prezentujemy się w wybranej przez nas parze butów, wystarczy aplikacja mobilna CCC i aparat w telefonie komórkowym. Przymierzalnia 3D pozwala sprawdzić, jak dany model prezentuje się na stopach – w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Wirtualna przymierzalnia dostępna w aplikacji CCC

Nowa funkcja w aplikacji mobilnej CCC to gratka dla osób, które lubią zakupy online. Dziś stają się one jeszcze bardziej wygodne. Dzięki przymierzalni 3D w aplikacji CCC Klienci mogą zobaczyć, jak będą wyglądać w wymarzonych butach.

Kupując obuwie online, często zastanawiamy się, czy będą one pasować do ubrań, które posiadamy w szafie, jak będą prezentować się na naszych nogach. Po prostu – czy będą nam pasować. Dzisiaj, dzięki przymierzalni 3D, możemy to w łatwy i szybki sposób sprawdzić – bez wychodzenia z domu

powiedziała Aleksandra Koclejda, Mobile App Marketing Leader w CCC.

Przeczytaj również: “moCCC pomagania – akcja plecak do oddania” – CCC rusza ze zbiórką używanych plecaków w Polsce i za granicą

Wszystko czego potrzebujemy, aby skorzystać z przymierzalni 3D to smartphone z aparatem fotograficznym oraz mobilna aplikacja CCC. Po wybraniu interesującego nas produktu z opcją przymierzenia (obuwie to Klienci znajdą w sekcji “Wirtualny Salon”), należy kliknąć przycisk: “Zobacz na swojej stopie”. Aplikacja otworzy wtedy widok aparatu i poprosi o skierowanie urządzenia na stopy lub odbicie w lustrze. Po wykonaniu tych prostych ruchów, na ekranie smartphone’a będziemy mogli zobaczyć wybrany produkt, dopasowany do naszych stóp. 

Już teraz klienci mogą przymierzyć w 3D ok. 100 par butów ale to dopiero początek. Dzisiaj startujemy z tą funkcją w naszej aplikacji. Chcemy, aby Klienci mogli wirtualnie przymierzyć wszystkie buty dostępne w sklepie mobilnym. Będziemy nad tym pracować w kolejnych miesiącach. W CCC chcemy być tam, gdzie jest klient, gdzie lubi robić zakupy. Chcemy też, aby zakupy były jak najwygodniejsze i dostosowane do jego potrzeb i oczekiwań. 

dodaje Aleksandra Koclejda.

Aplikacja CCC wśród najpopularniejszych w Polsce

Aplikacja mobilna CCC jest jedną z najbardziej popularnych w Polsce. Została pobrana już ponad 9 milionów razy. Aktualnie jest dostępna na ośmiu rynkach – w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Austrii, Grecji, Bułgarii oraz na Węgrzech. Ten wynik, jak i bardzo dobre oceny aplikacji, pokazują, że użytkownicy cenią jakość, formę treści oraz sam sposób dokonywania zakupów, które oferuje. Kolejne usprawnienia i funkcjonalności wprowadzane przez CCC, mają za zadanie umocnić ten trend. 

Informacje o tym, jak ściągnąć aplikację mobilną CCC, dostępne są na: https://ccc.eu/pl/aplikacja-mobilna 

Przeczytaj również: CCC Game Garage Playoffs: rusza kampania na czele z raperem Smolastym

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES