Małgosia Bela w nowej kampanii Reserved. Zobacz film!

Najpierw Joanna Kulig i Jeanne Damas, a teraz Małgosia Bela, Jean Chang i… Krystyna Czubówna. Reserved znów celuje w filmową kampanię. Tym razem, w przypadku nowej kolekcji ReDesign polska marka stworzyła film przyrodniczy.

Powrót do natury to silny trend, który możemy zauważyć w najnowszych kolekcjach, a co za tym idzie, również kampaniach, wielu marek. Za ciosem poszło również Reserved. Polski brand wypuścił kolekcję inspirowaną przyrodą krajów nadbałtyckich, a razem z nią przyrodniczy film modowy, w którym rolę lektora przejął nie kto inny jak Krystyna Czubówna.

Limitowana kolekcja ReDesign od kilku sezonów powstaje dzięki niewielkiej grupie młodych projektantów. Nowoczesne, proste formy i dobrej jakości tkaniny mają być dostępną cenowo konkurencją dla marek premium. Na tegoroczną wiosnę i lato marka proponuje lniane i satynowe sukienki, jeans, asymetryczne kroje bluzek i spódnic i nietypowo skrojone kurtki i płaszcze. Pojawią się też ciekawe nadruki. Uwagę przykuwają szczególnie print w chmury i cyfrowa imitacja haftu krzyżykowego.

Zaskakujące może być to, że ubrania, prezentowane w kampanii przez naszą top modelkę Małgosię Belę i brytyjską wschodzącą gwiazdę Jeana Changa schodzą na drugi plan. Ukłon w stronę natury, czy strzał w kolano? Ciężko jest się na nich skupić się na modzie, kiedy możemy podziwiać zapierające dech w piersiach ujęcia Barta Pogody. Modele odgrywają role mieszkańców nadbałtyckiej puszczy, jednak głównym bohaterem okazuje się być… łoś podziwiający piękno swojego środowiska. Więcej uwagi samym ubraniom poświęcono w sesji zdjęciowej będącej drugim elementem kampanii. Klimatyczne portrety wykonały Magda Wunsche i Agnieszka Samsel.

Kolekcja jest dostępna jedynie w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online. Znajdzie swoich fanów?

Tekst: Sylwia Nowińska

 

>>> Przeczytaj również: Współczesne koczowniczki w kampanii Chloé. Poznaj ich inspirujące historie

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

FASHION BIZNES