Joanna Kulig doceniona przez „W Magazine”. Aktorka wystąpiła w sesji z Nicole Kidman i Emily Blunt

2222
zdjęcie: Tim Walker / źródło: wmagazine.com

Kultowy „W Magazine” podsumował ubiegły rok, tworząc listę najlepszych kreacji filmowych ostatnich miesięcy. Wyróżnionych artystów uchwycił w swoim obiektywie Tim Walker. Wśród nich znalazła się Joanna Kulig. 

Pasmo sukcesów Joanny Kulig trwa. Doceniona za występ w Zimnej Wojnie aktorka, już wielokrotnie była podziwiana przez zagraniczne media. Do tej pory Kulig udało się już znaleźć na okładce francuskiego wydania „Elle” czy udzielić wywiadu dla brytyjskiej edycji „Vogue”. Ostatnim wyróżnieniem był obszerny artykuł w „Vanity Fair”, który ukazał się wczoraj.

>>> Zobacz również: Joanna Kulig na okładce francuskiego „Elle”

Joanna Kulig nie umknęła również uwadze twórcom kultowego tytułu „W”, którzy umieścili ją w rankingu najlepszych występów filmowych 2018 roku. Z tej okazji, Kulig wzięła udział w sesji autorstwa Tima Walkera. Na zdjęciu widzimy ją w sukience Chloé oraz kapeluszu Louis Vuitton.

Wśród uchwyconych w obiektywie Walkera, znalazły się również takie osobowości jak Nicole Kidman, Eddie Redmayne, Emily Blount, Margot Robbie czy Saoirse Ronan. Pełną listę, 38 uhonorowanych nazwisk, odnajdziecie TUTAJ.

Joannie Kulig ogromnie gratulujemy kolejnego sukcesu!