biedronka kolekcja ubran

Od dziś w Biedronce kupisz też ubrania. Jak wygląda pierwsza kolekcja popularnej sieci sklepów? [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że Biedronka pozazdrościła Lidlowi i do swojej oferty wprowadziła… ubrania! Od 4 lipca 2022 roku w sieci sklepów można kupić bluzy, skarpety, T-shirty, a nawet klapki czy sneakersy z charakterystycznym logo marki. Biedronka Fan Collection to limitowana seria, w której dominuje czerń, żółć i czerwień – paleta kolorystyczna dobrze znana wszystkich miłośnikom sklepu.

Biedronka wprowadza ubrania do oferty

“Przez lata obserwowaliśmy trendy, a teraz odpowiadamy na zapotrzebowanie i komentarze naszych klientów. Własna linia odzieżowa była dla nas naturalnym krokiem w kierunku rozwoju oferowanego przez nas asortymentu modowego. Wierzymy, że ubrania z pierwszej serii Fan Collection stworzone w duchu streetwear będą hitem letniego sezonu.” – mówił w komunikacie prasowym Piotr Konopko, dyrektor handlowy sieci.

Hitem kolekcji mają okazać się “skiety” i klapki – określenie wydaje się być nawiązaniem do popularnego hitu “Skiety&Klapki” rapera Kabe. Być może hasło ma przyciągnąć do sklepu młodzież.

Kolekcja Biedronki – jak wyglądają ceny?

Kolekcja Biedronki jest ukłonem w stronę jej największych fanów, zatem ceny są przystępne i osiągalne dla dużej grupy osób. Dwupak skarpetek to koszt 14,99 zł, natomiast sneakersy to wydatek rzędu 64,99 zł. Bluzy kupimy już za 49,99 zł, a T-shirty za niecałe 25 zł.

Analogiczna kolekcja w Lidlu wyprzedała się na pniu. Czy z ubraniami Biedronki będzie podobnie pokażą najbliższe dni.

>>> Przeczytaj również: Kubota nawiązała współpracę z Klarną

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Newsletter

FASHION BIZNES