noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Autoresponder na urlop 2024: ustaw przed majówką!

REKLAMA
noSlotData

Uwaga, długi weekend na horyzoncie! Wiele z was zapewne planuje już letnie urlopy, w trakcie których z pewnością będziecie chcieli uwolnić myśli od pracy i oddać błogiemu lenistwu. Doskonale to rozumiemy! Sprawdźcie, co proponujemy i nie zapomnijcie dodać autorespondera na majówkę i urlop 2024!

Czytaj również: Wzory autorespondera Twojej poczty idealne na święta, urlop i długi weekend 

Niezwykle ważnym elementem, jaki pozwoli nam na spokojne wyłączenie komputera i miłe spędzenie urlopu jest ustawienie na swojej skrzynce pocztowej autorespondera. Wiadomość ta, będzie informowała Waszych współpracowników, klientów czy partnerów biznesowych o Waszej chwilowej nieobecności.

Czym jest autoresponder?

Autoresponder to zwrotny email, wysyłany automatycznie jako odpowiedź na przychodzące wiadomości. Ma stałą, ustaloną przez nas treść i jest informacją dla kontaktujących się z nami osób, że w określonym czasie nie jesteśmy dostępni.

Jak ubrać tę informację w słowa, by odbiła się pozytywnym echem, a jednocześnie brzmiała profesjonalnie? Mamy dla Was kilka pomysłów na autoresponder na urlop 2024, które idealnie wpiszą się w ten jakże przyjemny wakacyjny czas.

Autoresponder w tradycyjnym stylu

Dzień dobry,

Dziękuję za wiadomość. W okresie [daty] przebywam na urlopie.

Na wszystkie wiadomości odpowiem niezwłocznie po powrocie. W pilnych sprawach proszę o kontakt z [nazwisko i adres e-mail].

Pozdrawiam
[Twoje imię]

Autoresponder z przymróżeniem oka

Hej,

dziękuję za Twoją wiadomość. Z przykrością muszę poinformować Cię, że będę w stanie jej teraz odczytać, ponieważ obecnie przebywam na urlopie. Od [data] jestem ponownie dostępny w biurze oraz pod e-mailem.
Na wszystkie wiadomości odpowiem tuż po powrocie do rzeczywistości! :)


W razie niezwłocznie pilnej sprawy, skontaktuj się proszę z [imię] dostępnym pod [adres email], który z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Tobie również życzę pięknego lata i wspaniałego wypoczynku!

Pozdrawiam!
[Twoje imię]

Czytaj również: Autoresponder na urlop macierzyński – jaką treść wybrać?

Autoresponder po angielsku

Hello,
Thank you for your message. I am currently out of the office, with no email access. I will be returning on [date].

If you need immediate assistance during my absence, please contact [contacts name] at [contacts email address]. Otherwise, I will respond to your emails as soon as possible upon my return.

Kind Regards,
[Your Name]

Bez względu na to, jaki rodzaj wiadomości wybierzecie, warto pamiętać, by uwzględnić w niej najważniejsze informacje dotyczące Waszej nieobecności: konkretnych dat, kontaktu w nagłych przypadkach oraz ewentualnie powodu nieobecności (spokojnie, wystarczy, że zaznaczycie, że jesteście na urlopie; nie musicie tłumaczyć się co dokładnie planujecie w czasie wolnym!)

Autoresponder gotowy? Teraz możecie odłożyć telefony i laptopy na bok i oddać się błogiemu lenistwu poza wirtualnym światem.

Życzymy Wam miłego urlopu!

Zobacz również: Career Monday: Najczęstsze pytania na rozmowie o pracę w branży modowej

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES