noSlotData

PROJEKTANT/KA ODZIEŻY DAMSKIEJ

  • Projektant
  • Warszawa
  • k1 USD / Rok

BLAAR to bardzo szybko rosnąca polska marka odzieżowa, szyjąca produkty wysokiej jakości dla kobiet petite (do 164 cm wzrostu). Tworzymy ubrania ponadczasowe z naturalnych materiałów. Uwielbiamy modę kapsułową. Szyjemy etycznie w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Projektanta/Projektantki odzieży damskiej

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i projektowanie produktów zgodnych ze stylistyką marki
  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej odzieży i akcesoriów w programie CorelDraw
  • Współpraca z Technologiem, Krawcową, Konstruktorem oraz Szwalniami
  • Koordynowanie procesu prototypowania
  • Śledzenie trendów i ich analiza

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta odzieży – minimum 3 lata
  • Doświadczenie w projektowaniu odzieży damskiej
  • Posiadanie portfolio – warunek konieczny (prosimy załączyć do zgłoszenia)
  • Obsługa CorelDraw
  • Bardzo dobra znajomość panujących trendów
  • Znajomość zasad kroju i szycia
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wpływ na rozwój produktu i kolekcji w dynamicznie rozwijającej się w polskiej marce odzieżowej dla kobiet petite
  • Pracę w małym zespole, który uwielbia to co robi
  • Nieformalną atmosferę pracy, dowolność ubioru 🙂
  • Pracę w centrum Warszawy, w pięknej kamienicy
  • Stałe zniżki na produkty marki BLAAR
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej

* Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: [email protected]. Prosimy o załączenie portfolio do CV.

w formacie pdf
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w w celu prowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. FashionBiznes Group., będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
noSlotData