noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Answear angażuje się w pomoc humanitarną na Ukrainie

REKLAMA
noSlotData

Answear w dobie inwazji na Ukrainę wzmacnia działania pomocowe. Firma przekazuje wsparcie finansowe w wysokości ponad 200 tysięcy złotych oraz zapowiada sukcesywnie powiększać tę kwotę wraz ze wzrostem sprzedaży limitowanej kolekcji ubrań „No shame. No fear.”. Dochód ze sprzedaży kolekcji wesprze obywateli Ukrainy, poszkodowanych w wyniku działań wojennych.

W obliczu dramatycznej sytuacji na Ukrainie, Answear.com angażuje się w działania mające na celu wsparcie obywateli Ukrainy. Poprzez przekazanie dochodu z najnowszej kolekcji marki własnej answear.LAB, której przyświeca hasło “No shame. No fear.”, firma wspiera finansowo organizację Polskiego Czerwonego Krzyża, działającą na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie. Środki pozyskiwane w ramach zbiórki prowadzonej pod hasłem #napomocUkrainie zostaną przeznaczone w pierwszej kolejności m.in. na zakup żywności, materiałów opatrunkowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb.

Z dnia na dzień, stanęliśmy w obliczu wydarzeń, których mieliśmy nadzieję nigdy nie doświadczyć. Jesteśmy świadkami ogromnego nieszczęścia i cierpienia niewinnych ludzi. Dlatego wszyscy musimy się zmobilizować i nieść pomoc tym, którzy teraz nas potrzebują. Żyjąc w zglobalizowanym świecie nie jesteśmy bezradni, możemy razem zrobić wiele dla narodu ukraińskiego. Dlatego jako marka answear.LAB włączamy się w pomoc i liczymy na to, że wspólnie uda nam się pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują

– Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB

Do tej pory Answear przekazał 210 000 złotych i sukcesywnie będzie powiększać tę kwotę wraz ze wzrostem sprzedaży limitowanej kolekcji ubrań. Kampania prowadzona będzie na 10 rynkach, na których działa Answear.com.

Kolekcja „No Shame. No fear.” marki answear.LAB dotyka fundamentalnych wartości w wielu wymiarach. Twarzą kolekcji jest Sasha Sidorenko, polsko-ukraińska pięściarka, mistrzyni Europy i 7-krotna mistrzyni Ukrainy w boksie, zdobywczyni pucharu świata w kickboxingu, założycielka klubu bokserskiego, w życiu prywatnym – opiekuńcza i kochająca mama. Inspirująca kobieta, której siła ducha i wewnętrzna odwaga pozwoliły przetrwać niejedną trudną sytuację życiową. W tej opowieści staje się symbolem walki, zaciętości, konsekwentnego dążenia do celu, a wreszcie nadziei. Niebawem, 5 marca 2022 roku, Sasha stanie w ringu broniąc tytułu Mistrzyni Europy, jednakże tym razem, to będzie walka nie tylko o pas.  

Limitowana kolekcja „No shame. No fear.” jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Answear.com, na stronie: https://answear.com/s/no-shame-by-answear-lab Kupując ubrania z linii „No Shame. No fear” wspierasz akcję Polskiego Czerwonego Krzyża, prowadzoną pod hasłem #napomocUkrainie.

>>> Przeczytaj również: Jak powinna wyglądać komunikacja influencerów w czasie wojny? Zapytaliśmy ekspertów

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES