noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Allegro Pay - nadchodzą zmiany dla użytkowników

Szykują się zmiany w Allegro Pay. Co zyskają użytkownicy?

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Popularna usługa odroczonych płatności Allegro Pay zyskuje odświeżony wizerunek, a to zwiastuje nadchodzące zmiany.

W aplikacji mobilnej Allegro część użytkowników może już zobaczyć nowe logo usługi. Choć modyfikacja wydaje się subtelna, nadaje jej bardziej nowoczesny i atrakcyjny charakter.

Zmiana logo nie jest przypadkowa. Allegro szykuje się do wprowadzenia karty płatniczej Allegro Pay we współpracy z Visą. Karta, prawdopodobnie w formie wirtualnej, pozwoli na korzystanie z odroczonych płatności nie tylko na Allegro, ale również w innych sklepach stacjonarnych i internetowych akceptujących karty Visa.

Allegro Pay błyskawicznie zyskało popularność wśród Polaków – w ciągu zaledwie 9 miesięcy z usługi skorzystało już milion osób. Przypomnijmy, że usługa działa na zasadzie “kup teraz, zapłać później”. Po zakupie na Allegro mamy 30 dni na uregulowanie należności, a w przypadku droższych produktów możemy rozłożyć płatność na raty.

Przeczytaj również: Niedawno promowali go najwięksi influencerzy. Teraz musi zapłacić 3,5 mln kary nałożonej przez UOKiK

Allegro Cash – nowa opcja dla kupujących

Allegro wprowadziło również nową opcję – Allegro Cash, która oferuje stały zwrot 1 proc. lub 2 proc. wartości zakupów na całej platformie. Procent zwrotu zależy od ceny produktu: 1% dla zakupów do 100 zł i 2 proc. dla zakupów powyżej 200 zł. Dodatkowo można otrzymać do 20 zł jednorazowo i do 50 zł miesięcznie.

Obecnie Allegro Cash jest dostępne dla wybranej grupy użytkowników Allegro Smart!, ale jeszcze w tym roku ma zostać udostępnione wszystkim klientom. Allegro staje się tym samym pierwszą platformą z wbudowaną usługą zwrotu pieniędzy.

Zdjęcie główne: Unsplash

Przeczytaj również: Primark podniesie pensje pracowników o ponad 9 proc.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

allegro

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES