noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
answear.LAB

Zostań bohaterką swojej własnej opowieści. Answear.LAB prezentuje limitowaną festiwalową kolekcję BE SHERO

REKLAMA
noSlotData

W czasach przepełnionych wyzwaniami, potrzebujemy bohaterek, takich jak Ty – przekonuje marka Answear.LAB wkraczając z limitowaną kolekcją BE SHERO. Projekt jest częścią odbywającego się 16 i 17 czerwca w Warszawie Co Jest Grane Festival, którego partnerem głównym jest Answear.LAB. 

Kamera, akcja! Na pierwszym planie pojawiają się SHEROes – we wszystkich kształtach i rozmiarach. Ich siła znajduje odzwierciedlenie w charakterze, umiejętnościach, talentach. Choć życie napisało dla nich różne scenariusze, a zaskakujące momenty pojawiają się równie często, jak w dobrym filmie akcji, zachowują zimną krew, starają się pozostać sobą i zmierzają do celu, po drodze pokonując przeciwności losu. 

Kolekcja BE SHERO towarzyszy wydarzeniu, podczas którego kobiece głosy zabrzmią ze zdwojoną siłą. Answear.LAB już po raz trzeci dołącza do Co Jest Grane Festival. Tym razem marka, która odważnie i głośno mówi o kobietach we współczesnym świecie, jest partnerem głównym festiwalu. Specjalna, limitowana kolekcja BE SHERO będzie dostępna przez cały czas festiwalu w strefie Answear.LAB, gdzie przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Uczestnicy wydarzenia będą mogli bezpłatnie skorzystać z Fotobudki 360, ozdobić swoje ciała zmywalnymi tatuażami z hasłami kolekcji, czy też wziąć udział w aktywacji „Nie ma zgody na przemoc”, która jest organizowana we współpracy z Fundacją Feminoteka. Dodatkowo, podczas festiwalu, marka Answear.LAB weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. Dlaczego kobiety mają tak łatwo, że aż tak trudno?  Koncerty najlepszych polskich artystek z Women’s Voices Kolektyw odbędą się 16 oraz 17 czerwca w warszawskim Parku na terenie Ośrodka Wawelska. Na scenie wystąpią między innymi: Nosowska, Margaret, BOKKA, Paulina Przybysz, Sokół, Rubens, Mrozu oraz Tymek.

Każda kolekcja Answear.LAB to opowieść o kobietach. Za pośrednictwem mody poruszamy ważne tematy, inspirujemy i motywujemy. Tym razem, stając się częścią festiwalu kobiecych głosów, głośno i wyraźnie zachęcamy kobiety do wzięcia sprawy w swoje ręce i uwierzenia we własną moc. Kolekcja BE SHERO to pochwała niezależności, życia na własnych zasadach, kobiecej siły, dzięki której możemy zmieniać świat i działać, pozostając przy tym sobą.

– Agnieszka Wojnicka, Special Project Coordinator w Answear.com

Propozycje zawarte w kolekcji BE SHERO dedykowane są indywidualistkom, wiernym swoim wartościom i stylowi. Autorki kolekcji szukały inspiracji wśród kobiet, których siła charakteru i woli pozwalały być zawsze sobą. Rosa Parks, Coco Chanel, Georgia O’Keefe, Simone de Beauvoir poświęciły swoje życie, aby uczynić świat wspanialszym miejscem. Były wytrwałymi wizjonerkami o oryginalnym stylu i przekonaniach. Właśnie dlatego są prawdziwymi SHERO i wzorem dla kolejnych pokoleń kobiet. 

W kolekcji BE SHERO nie brakuje też śladów współczesnych bohaterek. Marka zaprosiła do współpracy Magdalenę Pankiewicz – ilustratorkę, która doskonale czuje siłę kobiet. Jej prace ilustrowały artykuły prasowe i wydawnictwa książkowe poświęcone tematyce kobiecej, teraz goszczą na T-shirtach wchodzących w skład BE SHERO. Na potrzeby kolekcji artystka stworzyła 5 kolorowych, emanujących mocą grafik.

W moich ilustracjach zawsze najważniejsza jest kobieta, jej świat i pełen wachlarz jej emocji. Dlatego inspiracją do powstania ilustracji dla Answear.LAB była współczesna buntowniczka – niepokorna, pewna siebie, wiedząca czego oczekuje od życia. Chciałam, aby ta seria motywowała młode pokolenie dziewczyn do działania i do stawiania siebie na pierwszym miejscu i żeby czuły, że wszystkie tworzymy jedną wspólnotę Rebel Girls.

– Magdalena Pankiewicz.

SHERO to gwiazda swojego życia, bohaterka, która nie siedzi bezczynnie i nie użala się nad sobą. Nie pozwala ludziom na złe traktowanie. Nie poddaje się dyktatowi i próbie oceniania przez innych. Jeśli upadnie – powstanie jeszcze silniejsza. Ma kontrolę nad swoim życiem i może osiągnąć wszystko o czym marzy. Ty też możesz być taka jak ona. BE SHERO! Bądź autentyczna, nie traktuj siebie zbyt poważnie i nigdy nie zapominaj o swoich korzeniach – przekonuje Answear.LAB.

Kolekcja BE SHERO jest dostępna online na answear.com: https://answear.com/s/be-shero

Przeczytaj również: Answear.com nie zwalnia tempa. Tworzy nowe miejsce dla fanów mody ulicznej

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES