„Zepsute beztalencie” — Czy opinia publiczna ma dość Kim Kardashian?

914

Kilka dni świat ujrzał kolejną fotografię Kim Kardashian, która niczym niewinna Ewa w rajskim ogrodzie wspina się po konarze drzewa. Czytelnicy amerykańskiego „ ashion Magazine Canada” nie wytrzymali obrzucając celebrytkę najgorszymi epitetami.

Kiedy ona w końcu powie sobie dość?

Rodzina Kardashianów już na zawsze wpisała się w historię showbiznesu. Najsłynniejsza asystentka i organizatorka szaf Hollywood jest dziś popularniejsza niż niejeden prezydent Ameryki. Swoją popularność Kim zbudowała na skandalach. Oglądaliśmy już seks taśmę Kim z Rayem J, przeżyliśmy jej ślub i rozwód, który się odbył na przestrzeni niespełna trzech miesięcy, a także zmianę płci Bruce’a, czyli Caitlyn Jenner. Co więcej afery wokół osób związanych z rodziną Kardashianów, a mianowicie Tygi i Blac Chyny. Niegdyś para i rodzice 4-letniego dziecka, a dziś partnerzy Roba i Kylie, rodzeństwa Kim. O historii Kardashianów pisaliśmy TUTAJ.

Kilka dni temu wiat obiegła kolejna fotografia gwiazdy, na której czytelnicy nie pozostawili suchej nitki. „Zepsute beztalencie”, „Dlaczego ona szuka nieustannej atencji?”, „Ta suka to zwykła dziwka, liczą się tylko pieniądze, pieniądze, pieniądze”…   Czy to jeszcze przesadna zazdrość czy już istna nienawiść? Jesteśmy ciekawi Waszej opinii.

Here's why people are upset about Kim Kardashian's newest nude pic http://bit.ly/2gQv03R

Opublikowany przez FASHION Magazine na 9 września 2017

 

PODZIEL SIĘ