noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
4F workshop

Nie wyrzucaj – naprawiaj, przerabiaj! 4F zaprasza na 4F Change Workshop w Westfield Arkadia

REKLAMA
noSlotData

Marka 4F zaprasza na 4F Change Workshop “Nie wyrzucaj – naprawiaj, przerabiaj”, który odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia w Westfield Arkadia w Warszawie. Warsztaty będą okazją do stworzenia własnego upcyclingowego projektu.

W ramach Westfield Good Festival w Westfield Arkadia w Warszawie w dniach 27-29 kwietnia powstanie strefa 4F, w której klienci będą mieli możliwość stworzenia upcyclingowego projektu z ubrań z drugiego obiegu marki 4F.

Ideą wydarzenia jest uświadomienie klientów, że najbardziej ekologiczne materiały, to te które są już wyprodukowane. Przerabiając i naprawiając ubrania, dbamy o planetę – oszczędzamy wodę, konieczną do ich produkcji, zmniejszamy ilość zanieczyszczeń, które dostają się do środowiska i wytwarzamy mniej odpadów.

4F Change Workshop to inicjatywa, która ma służyć edukowaniu klientów i pokazaniu sposobów na dawanie ubraniom drugiego życia. Jednym z nich jest upcycling, czyli takie przerobienie produktu o mniejszej wartości (w tym wypadku kurtek, których z jakiegoś powodu nie dało się naprawić) na nowy produkt/y o większej wartości. Ze zniszczonych kurtek 4F powstaną upcyclingowe pokrowce na telefony. 

– mówi Przemysław Feliga, ESG Project Manager w OTCF S.A.

Pełny harmonogram wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

4F warsztaty

Przeczytaj również: Eko-wydarzenia w branży mody: targi vintage i upcyclingowe warsztaty z marką 4F

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES