Księżna Kate zaprezentowała się w kreacji polskiej projektantki

818
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock

Dziś do Polski przybyli książę William oraz księżna Kate ze swoimi dziećmi. Nie da się zaprzeczyć, że jak zawsze – wyglądali niezwykle stylowo.

Middleton zdecydowała się na biały komplet od Alexandra McQueena, podczas gdy córka miała na sobie uroczą czerwoną suknię w kwiaty. Książę William postawił na tradycyjny garnitur i czerwony krawat, podczas gdy George przywitał tłumy w komfortowym zestawie małego eleganta – kraciastej koszuli i szortach.

Po części oficjalnej, przyszedł czas na kolację zorganizowaną na cześć królowej Elżbiety II w Łazienkach Królewskich. Księżna Kate ubrała białą sukienkę projektu Gosi Baczyńskiej z kolekcji Back to the future z pasem inspirowanym „polskimi ostami”. Projektantka, jak pochwaliła się na swoim Instagramie, również uczestniczy w uroczystości.

Rodzinę królewską, oprócz tłumu prasy, przywitali: Jonathan Knott, ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce oraz jego żona Angela Knott, a także ambasador RP w Wielkiej Brytanii – Arkady Rzegocki. Po uściśnięciu dłoni i pozowaniu do zdjęć, rodzina królewska udała się na uroczystość powitalną w Pałacu Prezydenckim.

Źródło: eonline.com
Kate Middleton
Fot. JACEK TURCZYK/EPA/REX/Shutterstock
Kate Middleton
Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock

Autor: Kaśka Michalak