noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
TATUUM X KOKETIT limitowana kolekcja

Kolekcja kapsułowa TATUUM X KOKETIT: celebracja kobiecej kreatywności i wolności

REKLAMA
noSlotData

To opowieść o wolności, sile wyrażania siebie, swobodzie tworzenia i głębokiej więzi z naturą. Polska marka TATUUM zaprasza w artystyczną podróż szlakiem międzynarodowej twórczyni KOKETIT. Nowa limitowana kolekcja oddaje jednoczesny hołd sztuce i kobiecości. Poznajmy kulisy tej niezwykłej modowej przygody. 

Materiał sponsorowany

Sercem najnowszej kolekcji TATUUM jest kobieca kreatywność. Inspiracją dla niej stała się Shira Barzilay, znana na całym świecie pod pseudonimem KOKETIT. Ta artystka, dorastająca w USA i Południowej Afryce, przekształciła swoją intuicję i zamiłowanie do kobiecości w sztukę. Jej unikalne, cyfrowe obrazy słyną z celebracji damskiej siły i piękna natury.

Moda i sztuka. Nierozerwalna więź w świecie kreatywności

Dawniej traktowane jako odrębne dziedziny, moda i sztuka dziś coraz częściej łączą siły, dając życie fascynującym projektom. Mariaż tych dwóch światów owocuje wyjątkowymi kreacjami, które prowokują do refleksji i zachwycają artystyczną głębią.

Po te niesamowite połączenia sięgają projektanci marki TATUUM. Obserwując trendy światowe, dostrzegają oni rosnącą popularność kooperacji z artystami, które przenoszą sztukę do codziennego życia. Marka już teraz może pochwalić się licznymi limitowanymi kolekcjami, będącymi owocem współpracy z polskimi twórcami. Wszystkie kolaboracje były bardzo pozytywnie odbierane przez klientów i wprowadzały naszą markę w inny wymiar mody – podkreśla Paulina Krzyżowska, Wiceprezes Zarządu TATUUM. Takie współprace są bliskie naszemu DNA i idealnie wpisują się w nasze założenia. Jednocześnie przybliżają nas do ogólnoświatowego trendu w modzie – doceniania wartości indywidualnych, podkreślania unikatowości i rękodzieła.

Tym razem marka TATUUM postanowiła wyjść poza granice Polski, nawiązując współpracę z artystką międzynarodową. Wybraliśmy Shirę, ponieważ jej twórczość idealnie wpisywała się w ogólne założenia naszej letniej kolekcji. Shira ujęła nas swoją unikalną kreską, którą wykorzystuje, aby celebrować kobiecość i naturę – wyjaśnia Paulina Krzyżowska. 

„The world is my canvas. I practice limitless. I practice not being stuffed by anything.”KOKETIT.

Kulisty modowej podróży TATUUM x KOKETIT

Współpracę z KOKETIT przedstawiciele polskiej marki wspominają jako wieloetapowy i niezwykle kreatywny proces. Przystępując do prac nad kolekcją, na podstawie portfolio artystki, wybrano wstępnie klimat prac, które pasowały do koncepcji wspólnego dzieła.

Razem wybraliśmy paletę kolorystyczną oraz jakości z jakich chcielibyśmy uszyć nasze modele. Po ustaleniu briefu poprosiliśmy Shirę o stworzenie indywidualnych projektów graficznych – wspomina Wiceprezes Zarządu TATUUM. Pod konkretne druki zaprojektowaliśmy unikatową, w pełni kapsułową kolekcję odzieży oraz akcesoriów. Cały proces trwał kilka miesięcy, w między czasie odszywaliśmy prototypy, tak aby każdy model był w 100% dopracowany w najmniejszym nawet szczególe. Z uwagi na dzielące nas kilometry łączyliśmy się zdalnie z Shirą, aby wspólnie omówić wszystkie szczegóły, tak aby każda ze stron była w pełni zadowolona ze wspólnego projektu – dodaje. 

Procesowi tworzenia produktu towarzyszył równolegle marketingowy proces kreatywny. Zależało nam na pokazaniu przenikających się światów – pracowni artystki i natury, która ją inspiruje – zaznacza Paulina Krzyżowska.

Kolekcja TATUUM x KOKETIT: mariaż mody, sztuki i wolności

Efekt współpracy? Niezwykła kolekcja zachwycająca bogactwem detali, które przenoszą autorskie prace KOKETIT na ponadczasowe sylwetki TATUUM. Artystka słynie z adaptacji unikalnej kreski na formę cyfrową, a jej prace celebrują kobiecość i piękno natury. W kolekcji TATUUM X KOKETIT motywy te zyskują nowe życie, tworząc spójną i harmonijną całość. 

Inspiracją dla kolekcji jest wolność, sztuka i natura. Lekkie sylwetki i głęboki kolor kobaltu idealnie oddają tę atmosferę. 

Limitowana kapsuła TATUUM X KOKETIT to kwintesencja naturalnych tkanin – lnu, bawełny i wiskozy. Znajdziemy tu zarówno kobiece sukienki, jak i luźne fasony idealne na wakacyjne wyjazdy. Szczególną uwagę zwracają: modowy zestaw inspirowany kimonem oraz kobaltowy lniany garnitur – perfekcyjny do pracy lub na letnie przyjęcie.

Oprócz ubrań, kolekcja obejmuje również szeroką gamę akcesoriów: stroje kąpielowe, kapelusze, chusty, torby, okulary i wyjątkową biżuterię inspirowaną pracami artystki. Te elementy dają nieograniczone możliwości kreowania indywidualnego stylu i podkreślania swojej osobowości.

Kampania do kolekcji została zrealizowana na wybrzeżach Portugalii. Szum oceanu, szlachetność tkanin i głębia kolorów doskonale oddają ducha kolekcji i podkreślają wolność i niezależność kobiety TATUUM. To kobieta, która ceni jakość, kocha sztukę, podąża własną ścieżką i nie boi się wyrażać siebie.

“Enjoy, enjoy yourself, celebrate yourself, be brave and be free.” – KOKETIT 
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

TATUUM

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES