noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

KAS KRYST jesień-zima 2016/2017

REKLAMA
noSlotData

W sieci pojawiła się właśnie kampania najnowszej kolekcji KAS KRYST na sezon jesień-zima 2016/2017, za której realizację po raz kolejny odpowiada fotograf Daniel Jaroszek.

Tym razem w celu zrealizowania zdjęć KAS KRYST porzuciła studio i przeniosła się na wybrzeża Szkocji by wykorzystać ogromny potencjał jaki daje pięknie położona północna część Wielkiej Brytanii.

Koncepcja zakładała przeniesienie się do świata dwóch młodych dziewczyn, które żyją w absolutnym osamotnieniu, podróżują i dobrze sie bawią spędzając czas na łonie natury. W role bohaterek tej przyjacielskiej relacji wcieliły się Anna Cholewa i Monika Rostek z agencji United for Models.

Jak przy poprzednich kolekcjach projektantka duży nacisk kładła na ciekawe rozwiązania konstrukcyjne. Uwagę przyciągają detale w postaci kieszeni, przeszyć, pikowań i faktur. Kolekcja jest utrzymana w ciemnych barwach od głębokiej czerni, przez szarości, granaty w połaczeniu z połyskującymi złotem i srebrem. Do stworzenia sylwetek wykorzystała materiały z Polski i z Francji. Są to w większości tkaniny naturalne, gdzieniegdzie połączone z włóknami syntetycznymi.

Zdjęcia: Daniel Jaroszek / MAKATA
Modelki: Anna Cholewa i Monika Rostek / United for models
Film: Mateusz Dziekonski / LADS
Asystent: Otto Sot / MAKATA

Retusz: Magdalena Baran

Za stylizację, włosy i make-up odpowiedzialna była KAS KRYST

Kas Kryst 2

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES