noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Jak pudry True Match od L’Oréal Paris zdobywają serca Polek

REKLAMA
noSlotData

Rynek podkładów jest dziś tak bogaty jak szafa blogerki – znajdziesz w niej wszystko. Ale to perełki sprawiają, że stylizacja i zdjęcie wychodzi genialne i jest lajkowane przez tysiące. Podobnie jest z podkładami – wybór mamy ogromny, ale tylko niektóre pudry sprawiają, że czujemy się w nich komfortowo.

True Match jest jak true friends – czytamy na stronie firmy. Nie bez powodu to numer jeden wśród podkładów na świecie. Potwierdzamy, sprawdziliśmy na własnej skórze. Pudry tej serii to nie tylko fluidy, ale cała gama produktów do makijażu twarzy od L’Oréal Paris. True Match podkład, puder w kompakcie True Match, puder w kamieniu True Match oraz True Match Minerals, korektor True Match Touche Magique i wielofunkcyjny korektor True Match.

Fot. mat. prasowe L’Oreal

Nasze wrażenia są następujące: podkład i mineralki są naszymi faworytami w tym zestawie. Mają sporo złotych drobinek rozświetlających, co zwłaszcza o tej porze roku daje efekt świeżej i wypoczętej cery. Mineralki są idealnym rozwiązanie dla osób z tłustą cerą. True Match ma bardzo ładne krycie. Jakiekolwiek przebarwienia znikają prawie do zera. To lekki podkład, który świetnie się rozprowadza i daje naturalne wykończenie.

Według Millward Brown, produkty True Match są dopasowane aż do 98% odcieni skóry Polek! Zapomnij o efekcie maski, bo w cenie około 70 złotych możesz czuć się naturalnie, lekko, po prostu dobrze.

Firma L’Oréal ma niezwykle dobrze rozbudowany zespół badawczy, który niejednokrotnie był nagradzany w międzynarodowych konkursach. Warto też wspomnieć o programie L’Oreal-UNESCO For Women in Science Awards, w którym laureatki z całego świata otrzymują stypendium w wysokości 100 tys. euro. Od 2000 roku organizowany jest też program L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki, w ramach którego co roku utalentowane polskie doktorantki, habilitantki i magistrantki uzyskują stypendium na dalsze badania oraz możliwość ich promowania. W ramach dotychczasowych 17 edycji w Polsce wyróżnionych zostało już 87 kobiet.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES