Święto muzyki z metką H&M powraca! Kogo posłuchamy podczas tegorocznej edycji?

349

Już 8 czerwca w Warszawie zagości kolejna edycja festiwalu H&M <3 Music. Nowe miejsce, nowe nazwiska, a przede wszystkim duża dawka muzyki. Przed nami trzy wypełnione dobrym brzmieniem weekendy  – wystąpią m.in. O.S.T.R., Ten typ Mes, Sokół, Jimek, Nosowska i Pezet. 

Tegoroczna edycja wydarzenia organizowanego przez H&M odbędzie się w Zajezdni Autobusowej przy Metrze Marymont (Włościańska 52) przez trzy kolejne, piątkowe i sobotnie wieczory.

Pierwszy weekend upłynie pod znakiem rapowo-popowych brzmień. W piątek, 8 czerwca na scenie H&M Trzecia Hala wystąpi Adam Andrzej Ostrowski, szerszemu gronu znany jako O.S.T.R. –  jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów; oraz gwiazda sceny electro-pop Natalia Nykiel.

W sobotę publiczność będzie miała okazję usłyszeć Darię Zawiałow, której wydana w ubiegłym roku płyta Akysz wywołała zachwyt w środowisku muzycznym. Tego dnia na scenie pojawi się także Ten Typ Mes – raper, którego chyba nie trzeba przedstawiać.

Kolejny weekend (15 i 16 czerwca) to występy pod znakiem megagwiazd. W piątek na scenę wkroczą: Sokół, który do swojego występu zaprosił gości specjalnych, a także Otsochodzi – raper, który przebojem wdarł się na polską scenę hip-hopową i przez wielu uważany jest za jedną z jej największych nadziei.

Występy sobotnie to wyjątkowe brzmienia, które nieczęsto mamy okazję usłyszeć na koncertach. Na początek duet Flirtini zaprezentuje swoją najnowszą kompilację Heartbreaks & Promises, a następnie JIMEK Symphonixx, czyli Radzimir Dębski i 60-cio osobowa orkiestra symfoniczna. Gwóźdź programu : Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK!

Ostatni weekend festiwalu to koncerty, które zadowolą zarówno młodszych jak i starszych. Nominowana do Fryderyków Rosalie zaprezentuje sety łączące R&B z elektroniką. Będzie to energetyczny wstęp do kolejnego koncertu, na który z niecierpliwością czekają fani HEY. W piątek na Marymoncie wystąpi Katarzyna Nosowska ze swoim najnowszym, tym razem solowym, projektem.

Sobota upłynie pod znakiem rapu. Projekt Albo Inaczej 2 to hip-hopowe klasyki w wykonaniu młodych gwiazd. Na scenie wystąpią Daria Zawiałow, Monika Borzym, Ralph Kaminski i Igo, wspierani przez rapowych wyjadaczy Grammatik, Michała Łaszkiewicza (WENA) i Te-Tris. Festiwal zakończy koncert Pezeta – weterana polskiej sceny hip-hopowej. Największe hity raper zaprezentuje przy akompaniamencie 20 (!) instrumentalistów.

Wstęp na koncerty jest biletowany. Bilet jednodniowy w cenie 10 zł to jednocześnie voucher na zakupy w sklepach H&M (do wykorzystania w sklepach stacjonarnych w dniach 1-30.06.2018 r.). Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w sklepach i na Facebooku H&M.

Przeczytaj również >>> Festiwale muzyczne w Polsce. Kogo posłuchamy w te wakacje?