Heidi Klum wraca na ekrany z nowym modowym show! W jury same gwiazdy

182
instagram.com/timgunn

Powtórka z rozrywki? Byli gwiazdorzy Project Runway, Heidi Klum i Tim Gunn wracają z nowym konkursem dla projektantów. W jury między innymi Carine Roitfeld!

Project Runway zniknęło z telewizji w 2017, więc przyszedł czas, aby to platformy streamingowe zaproponowały widzom modowe programy. W maju pisaliśmy o Next In Fashion Netflixa, a teraz kroku próbuje dotrzymać Amazon Prime. I trzeba przyznać, że naprawdę się postarał.

Poznajcie „Making the Cut

Co ciekawe, Making the Cut (bo taki tytuł nosi program) poprowadzą gwiazdy hitowego Project Runway: Heidi Klum oraz Tim Gunn. Nie zawiedzie również skład jurorski. Wiadomo już, że projektantów będą oceniać między innymi Naomi Campbell, Nicole Richie, Joseph Altazurra, a nawet Carine Roitfeld! Nagrody także robią wrażenie. Zwycięzca otrzyma aż milion (!) dolarów, a jego kolekcję będą mogli kupić fani z całego świata, jako że będzie sprzedawana na Amazonie

fashionweekdaily.com

Pierwszy odcinek był nagrywany w Paryżu, ale na oficjalną premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Ma mieć ona miejsce dopiero w 2020 roku. Będziecie oglądać? 

Zobacz również: Netflix wypuści własne show o młodych projektantach