noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Netflix wypuści własne show o młodych projektantach

REKLAMA
noSlotData

Netflix rusza z modowym show własnej produkcji. Młodzi projektanci zmierzą się ze sobą w walce o kontrakt z Net-a-Porter i 250 tysięcy dolarów. Czy Next In Fashion to kolejna siostra Project Runway?

Gdy słyszymy hasło “telewizyjny konkurs dla projektantów mody”, to od razu kojarzy nam się kultowy Project Runway. Podczas gdy 17 już sezon programu trwa w najlepsze, Netflix szykuje swoje własne show o podobnej formule. Data oficjalnej premiery Next In Fashion nie jest jeszcze znana, ale twórcy programu na bieżąco dzielą się w swoich social mediach nowymi informacjami na temat produkcji. Wiadomo już, że program poprowadzą razem światowej sławy stylistka i prezenterka telewizyjna, Alexa Chung oraz gwiazdor Queer Eye, Tan France. W jury zasiądzie styliska Elizabeth Stewart i modowa influencerka, Eva Chen. Pojawią się również goście specjalni, którzy uzupełnią ławę jurorską.

https://www.instagram.com/p/BxlIx6EljJd/

Program będzie podzielony na 10 odcinków, a w konkursie weźmie udział łącznie 18 uczestników. A trzeba przyznać, że jest o co walczyć. Zwycięzca nie tylko wzbogaci się o 250 tysięcy dolarów, ale także będzie miał możliwość sprzedaży swojej debiutanckiej kolekcji na Net-a-Porter, najważniejszym portalu e-commerce w świecie mody luksusowej. Czy Next In Fashion powtórzy sukces Project Runway? Z niecierpliwością czekamy na premierę.

Zobacz również: Joanna Kulig i Beyoncé gwiazdami nowych produkcji na Netflixie

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES