SPONSOR SERWISU
(2,1)foreachslotdata->visible_adsense:0(2,1)foreachslotdata->visible_adsense:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0

Efekt pralni bez wychodzenia z domu – Samsung AirDresser

noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0

Jak dbać w domu o delikatne tkaniny i rzeczy, które zazwyczaj nosimy do pralni? Czyszczenie, wygładzanie, odświeżanie, dezynfekcja i usuwanie nieprzyjemnych zapachów – wszystko to można uzyskać przy pomocy jednego urządzenia: szafy odświeżającej ubrania AirDresser firmy Samsung, której ambasadorką jest Kasia Sokołowska, najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce.

Co to jest?

AirDresser to szafa, której pozazdrościłaby każda miłośniczka mody – idealna dla osoby ceniącej sobie styl i wygodę, ponieważ zawiera funkcje, dzięki którym częste korzystanie z pralni przestanie być konieczne. Stanowi innowacyjną odpowiedź na potrzeby nowoczesnego dresscode’u – daje możliwość odświeżenia garniturów, marynarek, czy swetrów z wełny, kaszmiru, które boimy się wrzucić do pralki.  Ma rozmiar małej stojącej szafy, co zapewnia wygodę i zaskakuje, biorąc pod uwagę mnogość funkcji, jakie wykonuje.  Do dyspozycji jest ponad 20 programów, które zostały zaprogramowanie pod konkretne typy tkanin oraz ubioru. Takie jak np. bawełna, wełna, garnitury, płaszcze, ubranka dziecięce, a nawet zabawki.

Kasia Sokołowska Airdresser
źródło: news.samsung.com

Jak to działa?

By połączyć wszystkie te funkcje w jednym urządzeniu, inżynierowie Samsunga zintegrowali w AirDresserze różne narzędzia. Podstawą jego działania jest silny nadmuch powietrza, który ma usuwać z ubrania pyłki oraz kurz, zatrzymując je na filtrach.

Wewnątrz szafy parowej ubrania wiszą na specjalnie zaprojektowanych wieszakach, nazwanych AirHangers, dzięki którym powietrze i para odświeżają ubrania również od wewnątrz.

Wieszaki AirHangers Airdresser
źródło: samsung.com

Dzięki technologii JetSteam, wykorzystującej parę wodną, z odzieży usuwane są zagniecenia, zarazki oraz – jak twierdzi Samsung – aż do 99% alergenów, bakterii i aż do 99,9% wybranych wirusów*. Skuteczność AirDressera w dezynfekcji potwierdzają certyfikaty niezależnych organizacji, takich jak British Allergy Foundation, czy Intertek, oraz wyniki badań z laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego.

Filtry dezodoryzujący oraz UV mają za zadanie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, którymi ubrania mogły przejść w czasie codziennego noszenia, co pozwala odświeżyć rzeczy, których nie chcemy prać lub nosić do pralni po jednym założeniu np. marynarki czy płaszcze.

W AirDresserze możemy również bezpiecznie wysuszyć odzież po praniu oraz odświeżać te elementy garderoby, których nie chcemy lub nie możemy prać –  puchowe kamizelki, skórzane kurtki, wełniane płaszcze, odzież sportową (np. odzież narciarską ze specjalnymi membranami), lub ubrania z ozdobami oraz aplikacjami np, z cekinów.

Do szafy parowej nie potrzebujemy  podłączenia do instalacji wodnej, ani węża spustowego do ścieków. Zamiast tego zastosowano dwa pojemniki na wodę, wymagające uzupełniania, bądź pozbywania się zawartości. Urządzenie może więc stanąć w dowolnym miejscu, szczególnie, że wygląda jak elegancka szafa, której drzwi pokrywa ciemne lustro. Na jego środku umiejscowiono niemal przezroczysty panel sterowania.

Panel sterowania Airdresser
źródło: news.samsung.com

Urządzenie możemy kontrolować również za pomocą aplikacji Samsung SmartThings.

Kasia Sokołowska ambasadorką AirDressera

Kto mógłby lepiej ocenić działanie takiej szafy niż Katarzyna Sokołowska? 
Najczęściej widujemy ją w garniturach, płaszczach, czy marynarkach, których czyszczeniem tradycyjnie zajmowałaby się pralnia. Jeżeli AirDresser poradzi sobie ze świetnie wyposażoną garderobą Kasi, z pewnością posłuży większości miłośników mody i szlachetnych tkanin. Aby poczytać o spostrzeżeniach Katarzyny na temat urządzenia, śledźcie jej Instagram @kasiasokolowska_official.

Bezpieczeństwo dla naszych ubrań

Bez wątpienia, szafa odświeżająca Airdresser zapewni właścicielowi wygodę i komfort. Ograniczy konieczność poświęcania czasu na wizyty w pralni, uprości odświeżanie materiałów, które dotąd wydawało nam się skomplikowane. Dzięki specjalnym trybom pozwoli na odświeżenie skórzanej, czy zamszowej kurtki bez ryzyka zniszczenia. Jednak wygoda to nie jedyna zaleta Airdressera – to urządzenie wydaje się być kolejnym krokiem na drodze ku bardziej ekologicznej modzie. Pozwala na świadome postępowanie z ubraniami, zapewniając delikatną pielęgnację, dopasowaną do potrzeb konkretnych tkanin. Dodatkowo nie wymaga używania żadnych środków chemicznych, czyszcząc ubrania jedynie za pomocą pary wodnej i wbudowanych filtrów UV.

Materiał powstał we współpracy z Samsung

Więcej informacji na www.airdresser.samsung.pl

* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.

noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
(2,0)foreachslotdata->visible_adsense:0(2,0)foreachslotdata->visible_adsense:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0

Newsletter

FASHION BIZNES