noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
bluzy świąteczne

Duet projektantów Paprocki Brzozowski stworzył kolekcję bluz świątecznych dla Amazon.pl. “To była ekscytująca przygoda”

REKLAMA
noSlotData

W okresie bożonarodzeniowym wielkim zainteresowaniem cieszą się typowe świąteczne swetry oraz bluzy z zabawnymi nadrukami. Naprzeciw temu postanowił wyjść duet projektantów Paprocki Brzozowski. Designerzy stworzyli kolekcję świątecznych bluz z symbolem polskiej i ukraińskiej przyrody dla Amazon.pl. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

Świąteczna kolekcja Paprocki Brzozowski

Bluzy i swetry świąteczne co roku wywołują uśmiechy na twarzach wielu osób. Wprowadzające bożonarodzeniową atmosferę elementy garderoby tym razem postanowili zaprojektować również Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Polscy desinerzy nawiązali współpracę z Amazon.pl i stworzyli kolekcję w nowo otwartym sklepie marki.

– Projektowanie limitowanej edycji bluz z motywem świątecznym dla Amazon.pl było naprawdę ekscytującą przygodą. Jesteśmy przekonani, że przypadną one do gustu polskim konsumentom szukającym doskonałych prezentów dla rodziny i przyjaciół czy idealnego stroju na wigilijną kolację lub świąteczny obiad. Wspólnie z Amazon.pl dołożyliśmy starań, aby zaprojektowany przez nas produkt dobrze oddawał świąteczny klimat, a przy tym był nieco przekorny

– powiedział Marcin Paprocki, jeden z twórców marki Paprocki Brzozowski.

Zobacz także: Nowy rozdział w historii marki Paprocki&Brzozowski. “Za zmianą logo kryje się nowe spojrzenie i podejście do kreowania mody”

Bluzy, które wspierają WOŚP

Zabawne bluzy stworzone przez duet projektantów nawiązują zarówno do polskiej, jak i ukraińskiej kultury. Mają wyraziste, świąteczne kolory i przedstawiają bociana. Widnieje na nich napis: “STAY FOR X-MAS”, który żartobliwie zachęca te ptaki do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w kraju, zamiast odlatywania na zimę w cieplejsze miejsca.

Warto podkreślić, że bluzy Amazon.pl i Paprocki Brzozowski zostały wyprodukowane w Polsce. Powstały z wysokiej jakości, miękkiej w dotyku i zapewniającej komfort bawełny organicznej. Te elementy garderoby są dostępne od 8 grudnia wyłącznie na Amazon.pl w trzech rozmiarach: S/M, M/L i L/XL. Cena? 299 zł za sztukę, jednak liczba bluz jest ograniczona. Co istotne – cały dochód ze sprzedaży tej specjalnej kolekcji świątecznej zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przeczytaj również: Pokaz kolekcji marki Paprocki & Brzozowski w Elektrowni Powiśle

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES