Coś dla młodych ambitnych Polek! Organizatorzy konkursu “Jestem liderką” czekają na dziewczyny z pasją

318
JESTEM LIDERKĄ
Fot. materiały prasowe

Rusza 4. edycja konkursu “Jestem liderką”. Rekrutacja do kolejnej edycji programu potrwa do końca miesiąca. Organizatorzy stawiają na młode i pewne siebie dziewczyny, które nie wahają się sięgać po więcej. Mowa o Tobie? Zatem do dzieła! A może potrzebujesz motywacji do działania? Oto ona!

Co jest do wygrania?

Na finalistki czekają szkolenia z zakresu przywództwa, autoprezentacji i komunikacji, projektowania kariery, rozwoju swoich mocnych stron i program mentorski. Wygrana może być pierwszym krokiem w wymarzonej karierze. Będzie to również szansa do rozpoczęcia staży w prestiżowych polskich firmach i zdobycia doświadczenia. Finalistki będą mogły spotkać się z liderkami, które odniosły suksces świecie biznesu, dyplomacji, polityki lub mediów.

Dla kogo?

Konkurs dedykowany jest wszystkim uczennicom i studentom w Polsce w wieku 16-19 lat. Przed przystąpieniem należy przeczytać regulamin. Aby wziąć udział należy napisać esej pod tytułem: “Wyobraź sobie, że jesteś liderką. Jak widzisz siebie w roli przyszłej liderki – Twoja wizja działania, współpracy z ludźmi i zmieniania świata na lepszy”.

Prace powinny dotyczyć 1 z 4 kategorii, w której będą oceniane: działalność społeczna, kultura i media, biznes, nowe technologie.

Wśród ambasadorek konkursu kobiety, które inspirują do działania –  Omenaa Mensah, Odeta Moro i Anna Jurgaś. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 kwietnia 2021 o godzinie 24:00.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Milenialsi i Gen Z skłonni pracować za mniej dla dobra planety