noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Dwóch mężczyzn w garniturach ściskających sobie dłonie. Mężczyźni uśmiechają się do siebie. Obaj trzymają rakiery do padla z logowaniem marki Certina

Certina partnerem tytularnym Polskiej Federacji Padla

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Szwajcarski producent najwyższej klasy zegarków został partnerem tytularnym Polskiej Federacji Padla (PFP). Federacja zorganizuje coroczne, oficjalne krajowe turnieje pod nazwą „CERTINA Polish Padel Tour”. Ponadto partnerzy obejmą wspólną certyfikacją najlepsze polskie kluby padlowe.

Przeczytaj również: Autentyczna moda na co dzień w nowej kolekcji kapsułowej Mandel 9-5/5-9

Certina x Polska Federacja Padla: partnerstwo

Podpisane partnerstwo zakłada, że branding oraz przekaz marki Certina będzie widoczny podczas wszystkich wydarzeń organizowanych przez Polską Federację Padla w tym podczas Certina Polish Padel Tour, a także we wszelkich materiałach promujących rozgrywki w różnych kanałach medialnych. Dodatkowo zwycięzcy Letnich i Zimowych Mistrzostw Polski w Padlu zostaną nagrodzeni zegarkami marki Certina.

Komentując nawiązaną współpracę, prezes PFP, Marcin Potrzebowski powiedział: „Współpraca z Certiną to nowy rozdział w rozwoju polskiego padla. Jakość, wizja i precyzja, które są głęboko zakorzenione w DNA szwajcarskiej marki doskonale odpowiadają wartościom, jakie gra w padla wnosi do naszego życia. Wierzę, że wspólnym celem Certiny i Polskiej Federacji Padla jest tworzenie unikalnych projektów, dzięki którym zawodnicy i widzowie spędzą z naszą grą niezapomniany czas.”

mat. prasowy

Modny sport i tradycyjna marka

Padel to dynamiczny sport rakietowy bazujący na sile i szybkości. Zyskuje on coraz większą popularność na całym świecie. Taka charakterystyka dobrze odpowiada także wizerunkowi słynnej szwajcarskiej marki. Certina od dziesięcioleci demonstruje swoją miłość do sportu poprzez swoje wytrzymałe i niezawodne zegarki.

Jak zauważa CEO marki Certina, Marc Aellen: „Wydajność, dynamizm, moc, precyzja i pasja, to wartości, w których rytm bije serce padla i naszych czasomierzy. Padel to młoda i rozwijająca się dyscyplina sportu, która przyciąga inną, młodszą publiczność niż klasyczne sporty rakietowe. My robimy to samo, tworząc nasze wyjątkowo niezawodne produkty w przystępnych cenach.

Słynna szwajcarska marka zegarmistrzowska od wielu lat pełni rolę oficjalnego chronometrażysty i partnera zawodów sportowych na najwyższym poziomie, a teraz ma nadzieję wspierać także wiele emocjonujących wydarzeń padlowych w Polsce i za granicą.

mat. prasowy

Młoda dyscyplina, która nabiera prawdziwego rozpędu

Padel to relatywnie nowa dyscyplina sportu, którą stworzono w szczególności z myślą o grze w ograniczonej przestrzeni. Korty do padla łatwo wtapiają się w zróżnicowaną miejską przestrzeń i powstają obecnie na całym świecie. Wraz z ich rozwojem możliwości gry i rywalizacji dla zawodników w każdym wieku pojawiają się dosłownie wszędzie.

Certina aktywnie angażuje się w rozwój padla już od 2021 roku. Chociaż mecze padla są rozgrywane na zamkniętym korcie, to kluczem do wygranej jest otwarta głowa zawodników i kreatywność. Ważna jest taktyka i indywidualne umiejętności. Mecze rozgrywa się w parach, a pole gry przedziela siatka. Zasady i system punktacji są zbliżone do starszego krewnego padla – tenisa. Charakterystyczne dla padla są długie i spektakularne wymiany, które są równie dobrą zabawą dla widzów, jak i dla samych zawodników!

Przeczytaj również: Tego lata ucieknij do Włoch razem z kolekcją H&M Studio Resort

Zdjęcie główne: mat. prywatny

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES