noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Kobieta z krótkimi włosami w okularach przeciwsłonecznych w garniturze skandynawskiej marki gestuz

5 skandynawskich marek, których warto szukać na Vinted

REKLAMA
noSlotData

Odkąd Vinted rozszerzyło ofertę o kraje skandynawskie, otrzymaliśmy dostęp do stylowych szaf z Danii, Szwecji i Norwegii. Podpowiadamy, na jakie marki powinny polować miłośniczki scandi style, które wspierają drugi obieg i chcą uzupełnić garderobę o elementy z drugiej ręki.

Gestuz

Gestuz tworzy z myślą o współczesnej kobiecie, projektując ubrania, które doskonale wpisują się w codzienne życie. Marka została założona w 2008 roku przez Sanne Sehested, z zamiarem stworzenia firmy podkreślającej siłę kobiet i czerpiącej inspirację z jej miłości do stylu vintage.

źródło: Instagram @gestuz

Designers Remix

Założona przez Charlotte i Nielsa Eskildsen w 2002 roku, marka Designers Remix stawia na zrównoważone podejście do mody. Firma wykorzystuje już istniejące zasoby, przekształcając, remixując i upcyklingując tkaniny oraz ubrania z zapasów, aby tworzyć nowoczesne, często kolorowe kolekcje, które zawsze trafiają w gusta miłośników street style.

źródło: Instagram @designersremix

Przeczytaj również: Jak zmienić nazwę użytkownika na Vinted?

Rains

Marka, której odzież wierzchnia była noszona przez osoby takie jak księżna Sussex czy Pernille Teisbeak, Rains koncentruje się na wprowadzaniu stylu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Zaczynając od minimalistycznych sylwetek we wszystkich możliwych kolorach, kolekcje tej marki rozwinęły się, obejmując teraz odzież przeciwdeszczową na każdą okazję, w tym spodnie, kapelusze, torby i inne akcesoria.

źródło: Instagram @rains

Filippa K

Założona w Sztokholmie w 1993 roku przez Filippę Knutsson i Patrika Kihlborga, marka Filippa K to synonim nieskomplikowanej, ale nowoczesnej odzieży. Wyobraź sobie luźne spodnie i spódnice midi, które idealnie pasują do skórzanych butów i torebki na ramię. Prosto, bez wysiłku, ponadczasowo. Czego można chcieć więcej?

źródło: Instagram @filippa_k

Lovechild 1979

Lovechild 1979 została założona w 2009 roku przez dyrektor kreatywną Anne-Dorthe Larsen i jej zespół projektantek, które chciały tworzyć ubrania odpowiadające ich własnym gustom i nadające się do noszenia przez cały rok. Charakterystyczna estetyka marki łączy w sobie kobiecość z męskością, zestawiając delikatne detale i tkaniny z dopasowanymi sylwetkami.

źródło: Instagram @lovechild1979

Zdjęcie główne: Instagram @gestuz

Przeczytaj również: Jak szukać na Vinted, aby znaleźć perełki w świetnych cenach?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES