noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
VANS x Karl Lagerfeld, Fot. mat. prasowe

VANS i Karl Lagerfeld łączą siły

REKLAMA
noSlotData

Kalifornijski luz spotyka się z paryskim szykiem – tak, mowa o kolekcji Off the Wall marki VANS i Karla Lagerfelda.

Vans i KARL LAGERFELD z przyjemnością ogłaszają, iż już jesienią 2017 roku światło dzienne ujrzą efekty wyjątkowej kolaboracji – kapsułowa kolekcja Vans x KARL LAGERFELD. Składająca się z 12 modeli linia nadaje nową interpretację kultowym, klasycznym produktom marki Vans, ukazując je przez pryzmat prestiżowego domu mody, co daje znakomity efekt. Projekty z kolekcji Vans x KARL LAGERFELD zostały oficjalnie zaprezentowane po raz pierwszy na modowym show Bread & Butter w Berlinie trwającym od 1 do 3 września 2017 roku. Kolekcja trafi do sprzedaży 7 września 2017 roku i będzie do kupienia w butikach KARL LAGERFELD oraz wybranych salonach Vans, na Vans.com i KARL.com

VANS x Karl Lagerfeld, Fot. mat. prasowe

Ta ekscytująca kolaboracja to unikalne połączenie klasycznych modeli Vans
z nowoczesnym stylem KARLA LAGERFELDA – mówi Angie Dita, Senior Designer obuwia Vans. Nasze zespoły ściśle ze sobą współpracując zaprojektowały kolekcję, tak by odzwierciedlała wyjątkową historię naszych marek. Jako ukłon w stronę modowego DNA brandu KARLA LAGERFELDA, uwydatniliśmy elementy, takie jak tkanina boucle i szew imitujący literę K. Stworzyliśmy również nową formę klasycznej dla Vansa szachownicy, nadając jej motyw charakterystycznej dla Karla ozdoby z kamienia kamea.

Marka Karla Lagerfelda to luksus w zasięgu ręki. Jego charakterystyczna estetyka łączy ponadczasową klasykę z nowoczesnym, rockowym sznytem. Z kolei VANS to już kultowy brand wpisany w kulturę sportu i muzyki.

Szukajcie kolekcji na vans-shop.pl

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES