Rusza kanał na YouTube „Od podszewki”

359

Drodzy Czytelnicy,

Dziś wyjątkowo pozwalam sobie na odrobinę prywaty. Ale w końcu co mi tam, to mój serwis. Jesteśmy razem już 7 lat. FashionBiznes powstał w Nowym Jorku po godzinach. Ale pewnie nie jestem jedyną, która urozmaicała pracę w korporacji swoimi 'projektami' na boku. Jakby tej pracy było nam mało, prawda?

Choć FashionBiznes jest dziś znany wśród zwolenników mody, to moja osoba zawsze była z tyłu. Z resztą tak chciałam. Wiedza i doświadczenie, które reprezentuje w biznesie też do popularnych nie należy. Oczywiście biznesu nie mylić z showbiznesem :) Dla tych, którzy mnie nie znają od razu odpowiem, że na co dzień pracuję dla największych firm odzieżowych świata, układam plany asortymentowe, budżety i analizuję dane. Dwujęzyczność, a także brak doświadczenia dziennikarskiego sprawiały, że z pisaniem nie było mi po drodze. Ale za to ponoć edukacja wychodzi mi całkiem nieźle. Tak przynajmniej piszecie w ankietach. Czemu więc nie przenieść tej pasji na ekran?

W sieci nie brakuje treści, nierzadko sprzedanych, interesownych, związanych z polityką, czy po prostu mijających się z prawdą. Przez te ostatnie lata przeczytałam wszystkie Wasze komentarze pod wpisami na Facebooku czy Instagramie i teraz ja chcę zabrać głos na moim kanale YouTube. „Od podszewki” to przede wszystkim edukacja. Chcę (i na szczęście po tylu latach mogę :)) zajrzeć tam, gdzie przeciętny konsument zajrzeć nie może. Chcę pokazać najlepsze pomysły i strategie, które być może pomogą podejmować lepsze decyzje dla nas, dla naszego świata i portfela.

W pierwszych odcinkach skupię się na zrównoważonym rozwoju. Sama zgłębiając ten temat czułam, że wielu rzeczy nie rozumiem. Ale mogę się przecież nauczyć. Ty też możesz!

Ula Wiszowata

Zapraszam na pierwszy odcinek: