noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Kadr portretowy. W centralnej części zdjęcia znajduje się kobieta w białej marynarce.

Paula Jarosz nową redaktor naczelną portalu Miumag.pl

REKLAMA
noSlotData

Od 1. czerwca 2024 roku rolę redaktor naczelnej Miumag.pl pełniła będzie Paula Jarosz, która z branżą mody związaną jest od ponad 10 lat. Weronika Adamowicz, dotychczasowa redaktor naczelna portalu, skupi się teraz na rozwoju produktu digitalowego oraz sprzedaży powierzchni reklamowej.

Przeczytaj również: Portal pracy Fashion Biznes. Profesjonalny serwis dla pracodawców i poszukujących pracy w modzie

Paula Jarosz na co dzień łączy pracę stylistki z funkcją redaktorki mody i urody. Współpracowała z takimi nazwiskami jak m.in. Edyta Górniak, Maja Hyży czy Kasia Moś, a wcześniej była związana ze spółką Agora, gdzie zajmowała stanowisko autora treści e-commerce w Avanti24.pl oraz wspomagała autorskimi tekstami portal Gazeta.pl. Z magazynem Miumag.pl jest związana od roku i od początku była odpowiedzialna za wdrażanie nowej strategii redakcyjnej na portal.

To niezwykłe wyróżnienie, że będę mogła stanąć na czele prężnie rozwijającego się magazynu, jakim jest Miumag.pl. Najgorętsze trendy, nowinki z branży urody, a także wyselekcjonowane nazwiska ze świata showbiznesu – to tematyka, którą niezmiennie będzie poruszał portal. Przez ostatni rok podglądałam na tym stanowisku fenomenalną Weronikę Adamowicz. Naszym celem od zawsze było zajmować czołowe miejsce wśród kobiecych portali o tematyce fashion&beauty, a mam nadzieję, że Miumag.pl pod moimi skrzydłami będzie tylko umacniał swoją pozycję na rynku – komentuje Paula Jarosz.

Rok temu wdrożyliśmy kluczowe zmiany w strategii redakcyjnej na serwisie Miumag skupiliśmy się przede wszystkim na tworzeniu treści skierowanych do najmłodszej grupy kobiet oraz analizie modowych i urodowych trendów z mediów społecznościowych. Efektem nowej polityki są zwiększone statystyki na poziomie niemal 300 tyś. unikalnych użytkowników miesięcznie i konsekwentne budowanie zasięgów w naszych social mediach. Chcemy walczyć o pozycję lidera wśród portali kobiecych sfokusowanych na grupę odbiorców z pokolenia Generacji Z oraz młodych Milenialsów, dlatego postanowiliśmy wprowadzić zmiany w zespole – nową redaktor naczelną Miumag.pl została Paula Jarosz. Jestem pewna, że jej bogate doświadczenie w pracy redaktorki mody i stylistki oraz znakomita znajomość branży, pozwolą nam na jeszcze intensywniejszy rozwój i – co jest dla nas priorytetem – docieranie do coraz większego grona jakościowych użytkowników, mocno zaangażowanych w treści – mówi Weronika Adamowicz, dotychczasowa redaktor prowadząca Miumag.pl, która skupi się teraz na rozwoju produktu digitalowego oraz sprzedaży powierzchni reklamowej.

Rozwój spółki BESIM Fashion&Media. Najświeższe informacje o portalu Miumag.pl

Serwis Miumag.pl jest reprezentowany przez grupę Best Fashion & Media, która ma w swoim portfolio również dwa inne portale – Lamode.info oraz FashionBiznes. To pierwsze w Polsce wydawnictwo mediów cyfrowych skoncentrowanych na szerokim segmencie dóbr luksusowych i skierowanych do grup odbiorców zainteresowanych modą, urodą oraz szeroko pojętym lifestylem. W kwietniu 2024 serwisy skupione pod szyldem BFM Group zanotowały zasięgi na poziomie 750 000 odsłon (dane GA4).

Przeczytaj również: K(B)ariery: Asia Sobierajska „Dobry event kończy się dopiero wtedy, gdy przestaje się o nim mówić”

Zdjęcie główne: mat. prywatny

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES