REKLAMA
Kviatuum

Nowa kampania KVIATUUM to przekaz dla każdej z nas. Tatuum i Kwiat Kobiecości walczą o zdrowie kobiet

REKLAMA

Zgodnie z danymi co roku na świecie raka szyjki macicy wykrywa się u około pół miliona kobiet, w tym ok 2,5 tys. Polek. Wśród nowotworów u Pań – 1 na 25 nowych przypadków to właśnie rak szyjki macicy. Marka TATUUM myśli o potrzebach kobiet wielowymiarowo. 8 marca rusza z wyjątkową kampanią społeczną we współpracy z Ogólnopolską Organizacją Kwiat Kobiecości.

Kviatuum: w dzień kobiet zadbaj o siebie

Nowa kampania Kviatuum stworzona we współpracy z Ogólnopolską Organizacją Kwiat Kobiecości przypomina nam o tym, że każda kobieta jest jak kwiat – piękna, unikalna, ale jednocześnie krucha i podatna na zaniedbanie. W dzisiejszych czasach rzadko pamiętamy o tym, co powinno być dla nas najważniejsze – zdrowiu. W akcji społecznej KVIATUUM, prowadzonej wspólnie z Kwiatem Kobiecości, Tatuum chce przypomnieć o tym, że pielęgnowanie siebie i regularne badania to gwarancja nieustannego rozkwitu.

Róbmy cytologię raz do roku!

Raka szyjki macicy wykrywa się poprzez cytologię. Regularne badanie może uratować zdrowie i życie, dlatego sprzedaż kolekcji KVIATUUM finansować będzie darmowe badania cytologiczne w Polsce i wesprze Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości, która towarzyszy i pomaga kobietom walczącym z rakiem szyjki macicy. Z tego powodu 8 marca, w dzień kobiet rusza trasa BADABUSA. Jest to specjalny, przystosowany do badań bus, który pozwoli na bezpłatne przebadanie kobiet pod kątem raka szyjki macicy. Badabus wyrusza właśnie w nasze święto, aby podreślić, jak ważne jest regularne badanie.

mat. prasowe

Trasa BADABUSA obejmie największe miasta w Polsce

Mobilny gabinet ginekologiczny stanie:

 1. 08.03 w Łodzi (Port Łódź
  w godzinach 13:30-21:00)
 2. 18.03 w Warszawie (Westfield
  Arkadia w godzinach 10:00-18:00)
 3. 25.03 we Wrocławiu (Wroclavia
  w godzinach 10:00-18:00)
 4. 01.04 w Gdańsku (Galeria Bałtycka
  w godzinach 10:00-18:00)
 5. 02.04 w Poznaniu (Posnania
  w godzinach 10:00-18:00)

Ambasadorką akcji KVIATUUM została Ida Karpińska – Prezeska oraz założycielka Organizacji Kwiat Kobiecości, która wygrała walkę z rakiem szyjki macicy, a teraz inspiruje inne Kobiety do dbania o siebie i rozkwitania w zdrowiu! Jej historia mówi nam, że od regularnych badań nie powinno być odstępstw, a także daje nadzieję i pobudza ducha walki w Kobietach zmagających się z chorobą.

Kwiecista kampania Tatuum

KVIATUUM to linia inspirowana Kobietami, ich energią i charyzmą. To kapsuła pełna intensywnych barw, w której dominują nowoczesne, autorskie druki kwiatowe. W pierwszym odnaleźć można malowane na płasko wielobarwne kwiaty w odcieniach różu i niebieskości. Drugi, to ciekawy zabieg oparty o linearny rysunek w kolorze różowym przedstawiony kontrastowo na pomarańczowym tle. Pomimo mocnego zestawienia barw uzyskany został delikatny efekt, a zadrukowana powierzchnia nabrała przestrzenności.

REKLAMA
REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES