noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Gucci holiday campaign 2020

Największe domy mody gotowe na święta. Oto najpiękniejsze kampanie 2020

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Rynek przyzwyczaił nas do tego, że święta zaczynamy obchodzić już w połowie listopada. Mimo szalejącej pandemii koronawirusa i ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego działania marek muszą iść zgodnie z planem. Już teraz światło publikujmy świąteczne kampanie największych marek w świecie high fashion. 

Święta 2020

To beż wątpienia najpiękniejszy czas w modzie. Sesje do kampanii świątecznych były realizowane już kilka miesięcy temu i efekty tej pracy możemy podziwiać dziś. Przyszedł czas na upublicznienie kampanii świątecznych 2020. Na naszej liście znajdziecie kampanie świąteczne Gucci, Prada, Salvatore Ferragamo, Versace, Miu Miu i Christopher Kane. Przodują Burberry z kolekcją odwołującą się do stylowego DNA marki, Versace ze specjalnym świątecznym spotem i Salvadore Ferragamo w klasycznej, christmasowej kampanii.

Święta w kratkę Burberry

Na święta 2020 Burberry proponuję klasykę w zimowym wydaniu. Klasyczną kratę i tradycyjne kroje przełamują mocne kolory i dynamiczny charakter sesji promocyjnej.

Driving home for Christmas with Versace

Świąteczny powrót do domu w stylu Versace. Brzmi wystrzałowo. Taka sama jest zimowa kolekcja włoskiej marki i promujący ją film z wielkimi gwiazdami na ekranie.

Wymarzona Wigilia Ferragamo

Patrząc na spot i kolekcję świąteczną Ferragamo odrazu czuć rodzinną, dziecięcą atmosferę świąt. Odliczamy już dni do Wigilii.

Cukierkowe święta z Miu Miu

Kampania Holiday 2020 Miu Miu to mało świąteczna, ale bardzo modowa kampania. My to kupujemy.

Karnawał u Gucciego w stylu lat 90.

Alessandro Michele zabiera nas na karnawałową firmową imprezę z lat 90. Kolekcja Gucci na święta “Gucci gift 2020” opatrzona została promocyjnym filmikiem.

Klasyka gatunku u Prady na święta

Prada oprócz zimowej kolekcji stworzyła również mini kryminał z pięknymi ubraniami w tle. “A stringer calls” to świąteczna kampania klasycznej mody włoskiej marki.

 

Holly Jolly Christmas z Christopherem Kanem

Święta 2020 według Christophera Kana to marzenie dla wielu, których tradycyjna atmosfera domowego gotowania, kłótni przy stole i całusów od wujków już męczy. Młodzieżowa, gniewna i jeszcze bardziej szczęśliwa świąteczna kampania domu mody Christpher Kane to coś czego się nie spodziewaliście.

Która kampania podoba się Wam najbardziej?

>>> Przeczytaj również: Świąteczna reklama Apartu w parodii Klubu Komediowego

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES