noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Gucci stworzył siedmioodcinkowy film, który zaprezentuje na festiwalu filmowym

REKLAMA
noSlotData

Alessandro Michelle, ogłosił, że najnowszą kolekcję Gucci zaprezentuje w formie serialu. „Ouverture of Something That Never Ended” to siedmioodcinkowa produkcja, w której ubrania z kolekcji o tej samej nazwie zaprezentują gwiazdy takie jak Florence Welch czy Harry Styles. 

Siedmioodcinkowy film GucciOuverture of Something That Never Ended” swoją premierę będzie mieć już w tym miesiącu. Serial zaprezentowany zostanie podczas festiwalu GucciFest, który odbywa się w dniach 16-20 listopada. Jest to nowy projekt włoskiego domu mody łączący film oraz modę. Na festiwalu online, oprócz serialu Gucci wyświetlane będą filmy młodych twórców poruszające tematy takie jak np. zrównoważony rozwój w branży fashion.

GucciFest czyli moda i film razem

Za reżyserię wyjątkowej formy pokazu nowej kolekcji Gucci odpowiedzialny jest Gus Van Santem. Ubrania na ekranie prezentować będą Florence Welch, Harry Styles, Billie Eilish, Jeremy O. Harris oraz Arlo Parks. Główną rolę w produkcji zagra włoska aktorka Silvia Calderoni. Akcja serialu dzieje się w Rzymie. 

Prezentacja nowej kolekcji jest radosną i innowacyjną opowieścią, nieograniczoną dawnym pojęciem sezonowości. Jest bliższa ekspresji i opowiedziana przez mieszanie reguł i gatunków, oraz nowe kody językowe i platformy komunikacyjne – możemy przeczytać w komunikacje prasowym wydanym przez Gucci.

Gdzie będzie można obejrzeć GucciFest?

My już nie możemy doczekać się premiery i napewno będziemy uczestniczyć w festiwalu filmowym przed ekranami naszych komputerów. Produkcje wyświetlane w ramach GucciFest zobaczyć będziemy mogli za pośrednictwem strony GucciFest.com, You Tube oraz Weibo. A czy Wy będziecie oglądać „Ouverture of Something That Never Ended”?

>>> Przeczytaj również: Apple TV wyprodukuje serial o ikonach modelingu lat 90

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES